dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Informacija keliautojams: kaip išsirinkti tinkamą viešbučio kambarį?

Pradėjote planuoti atostogas, tačiau galva ima svaigti pamačius visus nepažįstamus trumpinius viešbučių aprašuose? AirGuru komanda pasirengusi jums padėti! Dalinamės aktualia informacija keliautojams apie viešbučių kambarių tipus. Pasirinkite jūsų lūkesčius atitinkantį variantą, o ne „katę maiše”!

Klasifikacija pagal asmenų skaičių:

Single Room (SGL). Tai vienam asmeniui skirtas kambarys, kuriame gali stovėti tiek standartinė viengulė lova, tiek „queen“ arba „king“ dydžių lovos. Priklausomai nuo viešbučio tipo, kambario plotas gali būti nuo 8 iki
14 kv. m.
Double Room (DBL). Vienas iš labiausiai paplitusių viešbučių kambarių, kuriame gali apsistoti du asmenys. Tokiame kambaryje svečiai ras dvi viengules lovas arba vieną dvigulę lovą.
Triple Room (TRPL). Kaip nurodo pavadinimas, tai trims asmenims skirtas kambarys. Paprastai šio tipo numeriuose stovi trys atskiros lovos, tačiau gali būti ir dvigulė bei viengulė lovos arba dvigulė lova ir sofa.
Quad Bedroom. Viešbučio kambarys, kuriame gali apsistoti keturi asmenys. Šio tipo kambarius paprastai renkasi šeimos. Kambaryje gali būti dvi ar daugiau lovų.

Klasifikacija pagal lovos tipą:

Queen Room. Kambarys su karalienės dydžio lova – 153 x 203 cm.
King Room. Kambarys su karališko dydžio lova – 198 x 203 cm.
Twin Room. Kambarys su dviem atskiromis vienvietėmis lovomis.
Double-double Room. Kambarys su dviem dvigulėmis lovomis.
Bunk Room / Dormitory room. Kambarys, kuriame stovi dviaukštės lovos. Nors dažniausiai tokie kambariai aptinkami hosteliuose, tačiau dviaukštes lovas galima rasti ir viešbučiuose, ypač vaikams skirtuose kambariuose.

Kiti kambarių tipai:

Standard room. Kambarys vienam arba dviem asmenims, kuriame stovi dvi viengulės arba viena dvigulė lova. Įprastai standartiniame kambaryje svečiai ras vonios kambarį, televizorių, belaidį internetą bei spintelę, tačiau priklausomai nuo viešbučio tipo šie patogumai gali variuoti.
Promo room. Tai gali būti bet kurio tipo kambarys dažniausiai, tai kukliausias numerio tipas, kuris gali būti su paprastesniu vaizdu, ar be balkono, ar mežesnio dydžio. Tikslų kambario tipą svečiai sužino tik atvykę į viešbutį, nes jis parenkamas viešbučio administracijos nuomone. PROMO kambarius rekomenduojama rinktis neišrankiems poilsiautojams, taupantiems.
Family room (FAM). Paprastai kiek didesnis standartinio tipo kambario variantas, skirtas tėvams su 1-2 vaikais.
Duplex room. Dviejų aukštų kambarys, primenantis loftą. Jį sudaro bent vienas miegamasis pirmame aukšte ir svetainė arba miegamasis antrame aukšte. Šiuos kambarius mėgsta rinktis didesnės kompanijos arba šeimos
su vaikais.
Studio. Nedidelio ploto kambarys su sofa, kurią galima paversti lova. Paprastai studio tipo kambaryje yra įmontuota maža virtuvėlė.
Apartments (APT). Viešbučio numeris, kuriame svečiai ras kelis kambarius – miegamąjį, svetainę, įprastai sujungtą su virtuvėle, vonios kambarį. Skirtinguose viešbučiuose apartamentų patogumai ir įranga gali skirtis.
Suite. Dviejų erdvių numeris, kuriame gali būti du vonios kambariai. Paprastai kambariai įrengti prabangiau, turi daugiau patogumų.
Presidential Suite. Dažniausiai tai didžiausias ir prabangiausias viešbučio kambarys.
Penthouse Suite. Paskutiniame viešbučio aukšte suprojektuoti apartamentai. Savo patogumais labai panašūs į prezidentinius
apartamentus.
Villa. Dažniausiai kurortiniuose viešbučiuose statomas atskiras, 1-2 aukštų, 3–6 kambarių namas. Vilose svečiai gali rasti prabangiai įrengtus kambarius, privatų baseiną, sūkurinę vonią ir kitus patogumus.
Smoking / Non-Smoking Room. Vis dažniau viešbučiai svečiams siūlo rūkančiųjų ir nerūkančiųjų kambarius. Tai siekiama sumažinti pasyvaus rūkymo poveikį nerūkantiems svečiams.

Klasifikacija pagal vaizdą pro langą:

Sea View. Kambarys su tiesioginiu arba šoniniu vaizdu į jūrą. Šoninis vaizdas reiškia, jog norint matyti jūrą gali tekti pasukti galvą arba išeiti į balkoną. Už kambarį su vaizdu į jūrą paprastai imamas papildomas mokestis.
Sea Side View. Kambarys su vaizdu į jūros pusę, tačiau šiame kambaryje jūrą gali blokuoti pastatai, augmenija.
Mountain View. Kambarys, iš kurio atsiveria vaizdas į kalnus.
Land View. Kambarys, iš kurio atsiveria vaizdas į apylinkes.
Garden View/Patio view. Kambarys su vaizdu į sodą arba vidinį kiemą.
Pool View. Kambarys, pro kurį matomas baseinas.

Domina kelionės? Rinkitės iš daugybės pasiūlymų.

Patarimai ir informacija keliautojams. Jei kyla klausimų, kreipkitės į AirGuru kelionių profesionalus!

Internetinė kelionių agentūra AirGuru padės jums žengti pirmąjį žingsnį kelionės link. Esame tam, kad patenkintume Jūsų poilsinių ar verslo kelionių poreikius. Naudodami inovatyvius įrankius, analizuojame šiuolaikinę globalią turizmo rinką ir siekiame, kad kiekvienas keliautojas čia rastų tai, ko ieško. Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

Telefonu: +370 (700) 22 820
El. paštu: pagalba@airguru.lt
Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!