dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Povestuvinės kelionės: TOP romantiškų atostogų kryptys💍

Ištarėte lemtingąjį „Taip“ vienas kitam ir prieš savo artimiausius žmones, smagiai atšventėte ir esate pasirengę išsvajotam poilsiui? Lieka vienintelis klausimas – kur keliauti? Povestuvinės kelionės – puikus būdas ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir pabūti tik dviese bei visą dėmesį skirti vienas kitam. Nesvarbu, esate pasyvaus poilsio paplūdimyje mėgėjai ar aktyvaus poilsio entuziastai, gamtos, miestų tyrinėtojai, galima rinktis iš daugelio kelionių krypčių. Pristatome TOP povestuvinių kelionių kryptis, kurias galite rinktis dar šį sezoną.

👩‍❤️‍👨Malta – romantiškas poilsis dviese

Povestuvinė kelionė į Maltą idealiai tinka toms poroms, kurios mėgsta lėtą gyvenimo būdą, siekia pabėgti nuo didmiesčio šurmulio, pasimėgauti ramybe ir vienas kitu! Kelionė į Maltą leis pajusti išsvajotą atsipalaidavimą ir atneš nepamirštamų įspūdžių. Ši sala garsėja nuostabaus grožio paplūdimiais, o pailsėjus rekomenduojame tyrinėti salą. Ką pamatyti Maltoje?

🐚Mdina. Tai yra istorinė Maltos sostinė, kurioje gausu lankytinų objektų, o architektūroje vyrauja normanų ir baroko stiliai. Mdina ypač patiks istorijos mėgėjams!

🐚Gozo sala. Kelionės į Maltą metu tiesiog būtina ją aplankyti! Patariama į šią salą vykti keltu, kuris kursuoja nuo Paradise Bay įlankos. Ši sala garsėja garsėja Žydruoju langu – unikaliu uolų dariniu.

👩‍❤️‍👨Kelionė į Juodkalniją – nepamirštamos atostogos

Juodkalniją kasmet atranda vis daugiau keliautojų iš viso pasaulio. Ši šalis garsėja plačiais nuostabaus grožio paplūdimiais, žaliuojančiais kalnais, įspūdingais istoriniais miestais. Povestuvinė kelionė Juodkalnijoje įsimins tikrai ilgam, o čia keliauti galima ištisus metus dėl švelnaus Viduržemio jūros klimato. Ką pamatyti Juodkalnijoje?

⛰️Budva. Šis miestas yra viena populiariausių turistinių vietų visoje Juodkalnijoje. Budvoje galima pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, pailsėti paplūdimiuose ir patirti šurmulingą naktinį gyvenimą.

⛰️Sveti Stefanas. Uolėtoje saloje įsikūrusį miestelį sąsiauris jungia su žemynu. Rekomenduojama čia apsilankyti dėl pasakiško grožio paplūdimių, supančių sąsiaurį. Vaizdai gniaužia kvapą!

👨‍❤️‍👨Taso sala Graikijoje

Povestuvinė kelionė į Taso salą – tai ne tik pasakiškas poilsis dviese, bet ir nuostabus pabėgimas nuo kasdienybės rūpesčių. Ši Graikijos sala garsėja spalvinga architektūra, tavernomis, įspūdinga gamta ir ilgais smėlio paplūdimiais. Ką pamatyti Taso saloje?

🏖️Potos. Tai yra garsus kurortas, kurį renkasi naktinio gyvenimo mėgėjai ir aktyvaus poilsio entuziastai. Povestuvinės kelionės čia taip pat populiarios, nes kurortas atitinka kiekvieno keliautojo poreikius! Atsipalaidavę paplūdimiuose leiskitės į vakaro nuotykius!

🏖️Theologos. Miestelis kalnuose, kuris kažkada buvo Taso sostinė. Jis patiks kiekvienam(-ai) kalnų mylėtojui(-ai), čia galima pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, pasižvalgyti po tradicinę architektūrą ir aplink supančius kalnus.

Povestuvinės kelionės su AirGuru!

👩‍❤️‍👩Poilsis Bulgarijoje tik dviese

Bulgarija yra Balkanų pusiasalio šalis, kuri yra viena seniausių visoje Europoje. Bulgarijos sostinė Sofija sužavės kiekvieną istorijos mėgėją, nes tai yra antras seniausias miestas žemyne. Kelionės į Bulgariją įsimins dėl nuostabios žaliuojančios gamtos, auksinių paplūdimių ir senovinės miestų architektūros. Lankytinos vietos Bulgarijoje:

🌳Saulėtas krantas. Tikras poilsiautojų rojus! Povestuvinė kelionė čia labai patiks pasyvaus poilsio siekiantiems keliautojams. Saulėtame krante yra viena iš plačiausių paplūdimio juostų, o paplūdimiai yra švarūs ir prižiūrėti.

🌳Vitoša. Norite leistis į ilgą žygį ir labiau pažinti Bulgarijos gamtą? Kalnų masyvas Vitoša – ideali vieta! Šie kalnai apaugę spygliuočiais ir plačialapiais medžiais, o viršuje yra pievos. Čia taip pat įrengtas funikulierius, tad gamtos peizažai atmintyje išliks ilgam!

Povestuvinės kelionės su AirGuru!

Pristatėme tik keletą kelionių krypčių, kurias galite rinktis po savo vestuvių šventės. Kokybiškam poilsiui ir atsipalaidavimui norisi kuo mažiau rūpesčių ir planavimo, tad palikite viską mums! Kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧 El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!