dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Top 5 kryptys šiltam žiemos poilsiui

Atėjo laikas krautis lagaminus ir vykti atostogauti - juk artėja žiema. Paklausite, ką turime omenyje? Sprendimas leistis į kelionę žiemos laikotarpiu – vienas geriausių pasirinkimų: palikite šaltus orus, niūrias mintis, ilgus vėsius vakarus už nugaros ir pasitikite saulę, gerą nuotaiką ir šilčiausius orus. Pasinerkite į atostogų svaigulį ir rinkitės iš 5 TOP krypčių, kurias siūlome šiltam žiemos poilsiui.

Madeira  

Madeiroje oro temperatūra, žiemos laikotarpiu, dienos metu svyruoja nuo 19 °C iki 20 °C, o vandens temperatūra dažnai yra net ir vienu laipsniu aukštesnė: nuo 19 °C iki 21 °C. Ne veltui Madeira vadinama amžinojo pavasario sala. Esant tokiai oro temperatūrai, kuri nėra nei per karšta nei per šalta, galėsite mėgautis šiltu oru ir iš arčiau pažinti šį karštą: leistis į pažintines ekskursijas, užsiimti įvairiomis pramogomis, dalyvauti degustacijose.   

Madeira – ne tik amžinojo pavasario, bet ir ugnikalnių sala, kurios kraštovaizdis yra išskirtinai gražus ir pasižymi įspūdinga įvairove. Ar žinote, kad būtent čia yra 2 iš 5 aukščiausių Portugalijos viršūnių? Jeigu nuspręsite atostogų metu leistis į pažintį po salą automobiliu ar dviračiu - tikrai nesuklysite. Jūsų laukia įspūdingus kraštovaizdžius, pavyzdžiui, kuriuose galite išvysti krioklius, atveriantys vingiuoti keliukai. Sala tinka tiek aktyvių atostogų pasiilgusiems kelionių entuziastams (saloje gausu įvairių pramogų ir renginių), tiek ir tiems, kurie nori pasimėgauti nuostabiais, šiltais vakarais Madeiroje, įspūdinga gamta, paragauti garsinančio salą vyno ir susipažinti su autentiška virtuve.

Kanarų salos 

Tenerifė 

Pasitik žiemą Tenerifėje: pats laikas susipažinti ir pačiam pajusti, kodėl tiek daug Lietuvių renkasi aplankyti Tenerifę būtent žiemos laikotarpiu. Visų pirma, puikūs orai Tenerifėje – viena pagrindinių priežasčių pritraukianti čia begalę turistų. Švelnus jūrinis klimatas leidžia mėgautis maudynėmis net ir žiemos laikotarpiu, o švelniai kaitinanti saulutė ir svyruojanti oro temperatūra tarp 20-22 °C kelia šypseną ir leidžia atsipūsti net ir didžiausiems šaltų orų mėgėjams.  

Nors priežasčių rinktis šią kelionių kryptį yra daug, tačiau viena svarbiausių taip pat galima įvardyti galimybę savo akimis pamatyti Teidės ugnikalnį, kurio viršūnė – aukščiausiai iškilusi virš Atlanto vandenyno. Tik įsivaizduokite: Teidė – 3718 m. aukščio, o aplink šį miegantį ugnikalnį yra įsikūręs beveik 19000 hektarų nacionalinis parkas, kurį globoja UNESCO. Unikali salos gamta yra tai, ką privalo pamatyti kiekvienas. Verta paminėti ir tai, kad atostogas Tenerifėje dažnai renkasi šeimos su vaikais, kadangi čia kiekvienas ras ką nuveikti, o kelionė iki šios salos – išties trumpa.  

Gran Kanarija 

Praleisti žiemos atostogas didingumu alsuojančioje Gran Kanarijoje rekomenduojama tiems, kurie trokšta pažinti kalnus, atogrąžų miškus, iš arčiau pamatyti užgesusius ugnikalnius bei priartėti prie gamtos turtų ir bent akies krašteliu pažvelgti į milžiniškas smėlio kopas! Jeigu šių priežasčių nepakanka, apsisprendimą priimti padės žiemos sezonu čia vyraujantys orai: Gran Kanarijoje net ir pačią šalčiausią žiemą Jus pasitiks 22 °C laipsnių šiluma. 

Leiskite sau atsikvėpti ir atsipūsti nuo rutinos: pažinkite senąją ispanų kultūrą. Prisilieskite prie senovės amatų ir dirbtuvių, aplankykite įvairias meno galerijas, muziejus ir supraskite, kodėl Gran Kanarijos architektūra taip žavi keliautojus. Tad Gran Kanariją aplankyti verta ne tik dėl nuostabių joje esančių paplūdimių, bet ir dėl įspūgindos joje esančios architektūros, paveldo. O kur dar gausybė kitokių pramogų ir užsiėmimų bei ispaniška virtuvė, kuri stebina net ir visko mačiusius, ragavusius didžiausius gurmanus.

Malaga

Keiskite tamsius žiemos vakarus į saulėtas dienas Malagoje! Orai žiemos laikotarpiu čia dienomis svyruoja iki 17°C - 18 °C šilumos, o naktį nukrenta iki 8 °C. Ar galite įsivaizduoti, kad būtent čia daugiau negu 300 dienų per metus šviečia saulė - neveltui vietiniai gyventojai tokie laimingi ir nuolat besišypsantis: esant tokiam klimatui, blogos nuotaikos būti tiesiog neįmanoma. Atostogų metu turėsite puikią progą pažinti ne tik šiuolaikišką ir gyvybinga šio krašto pusę, bet ir senąją jos istoriją, apie kurią mena istoriškai įdomus centras, siauros gatvelės ir tarp jų išsidėstę spalvingi pastatai.

Atostogos, praleistos Malagoje, paliks neišdildomą įspūdį ne tik dėl kraštovaizdžio, bet ir dėl čia siūlomų pramogų, užsiėmimų: įvairūs muziejai, galerijos, o norintiems pajusti naktinį gyvenimą siūloma apsilankyti įvairiuose baruose ir naktiniuose klubuose. Tačiau atostogauti čia gali ne tik pramogų išsiilgę keliautojai, bet ir šeimos su vaikais: čia galima atrasti tikrą harmoniją, ramybę ir poilsį.

Kipras

Ar įsivaizduojate savaitę, o gal ir dvi, praleisti tokioje saloje, kurioje vidutinė oro temperatūra žiemą, dienos metu, siekia 17ºC - 20 ºC šilumos? Jeigu manote, kad vasaros laikotarpiu aplankyti šią vietą – per karšta, tuomet žiemos atostogas galite drąsiai praleisti būtent čia: Jūsų laukia puikiai išvystyta infrastruktūra, leidžianti greitai pasiekti visas norimas vietas ir pasinerti į vietinį gyvenimą. O spalvingo laisvalaikio čia tikrai netrūks: lankykitės puikiose kavinėse, baruose, restoranuose, įvairiuose kultūriniuose renginiuose ir muziejuose.

Nesvarbu, kuriame Kipro mieste viešėtumėte - bet kuriame kampelyje neabejotinai jausite graikų kultūrą. Sakoma, kad Kipras – tarytum muziejus po atviru dangumi, žavintis istoriniu paveldu. Rekomenduojame nors kartą gyvenime aplankyti Kipro miestą Pafosą, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kipras traukia ne tik besidominčius istorija, bet ir tuos, kurie nori pajusti Viduržemio perlo gyvenimo ypatybes. Kad ir kur nuspręsite praleisti atostogas, Jūsų laukia nuostabi gamta, puikūs paplūdimiai, puikią atmosferą garantuojantys saulėlydžiai ir virtuvė, kurioje karaliauja jūros gėrybės.

Planuokite šiltą žiemos poilsį kartu su AirGuru!

Visai nesvarbu, kurią kryptį, planuodami kur praleisti šiltas žiemos atostogas, pasirinksite - būkite tikri: Jus pasitiks saulė ir lauks nuostabios egzotiškos patirtys! O jeigu vis dar dvejojate dėl savo pasirinkimo, susisiekite su mumis ir mes padėsime rasti geriausią variantą:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK, INSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!