dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Atostogos su vaikais: naudingi patarimai ir TOP kryptys👶

Atostogas su vaikais vis dažniau renkasi šeimos su tikslu dar labiau suartinti tarpusavio ryšį. Kelionė su šeima gali būti tiek poilsinė, tiek pažintinė ir aktyvi, kurios metu nenuobodžiauja nei vienas šeimos narys. Žinoma, tokioms atostogoms reikia ypatingo pasiruošimo ir galima susidurti su iššūkiais, pavyzdžiui, kokius daiktus ir drabužius pasiimti? Kaip užimti vaikus ilgų kelionių metu? Pristatome naudingus patarimus kokybiškoms atostogoms su vaikais ir TOP kryptis, kurias savo poilsiui renkasi vis daugiau šeimų.

Šeimos atostogos be rūpesčių – kaip pasiruošti?

Ilga kelionė su vaikais gali būti kupina iššūkių. Štai naudingi patarimai, kurie pavers atostogas su vaikais maloniomis visiems šeimos nariams.

🚸Sudarykite sąrašą. Pradėkite pasiruošimą kelionei sudarydami daiktų sąrašą pagal kelionės ilgį, kryptį ir planuojamas veiklas. Šiame sąraše galėtų būti: drabužiai, higienos reikmenys, vaistai, avalynė, daiktai vaikų užimtumui (žaislai, planšetinis kompiuteris ir kt.).

🚸Aprangos planavimas kiekvienai dienai. Planuokite dienos aprangą, įskaitant apatinius drabužius ir kojines, galima supakuoti juos į komplektus. Taip galima paprastai išvengti daiktų pertekliaus.

🚸Lagamine – daiktai įvairioms situacijoms. Atsižvelgiant į atostogų su vaikais kryptį ir veiklą, gali prireikti įvairių papildomų daiktų ir drabužių. Tai gali būti paplūdimio rankšluosčiai, speciali apranga renginiams, maudymosi kostiumėliai ir kt.

🚸Apranga įvairioms oro sąlygoms. Prieš pat kelionę patariame patikrinti orų prognozę ir atitinkamai susidėti drabužius – tikrai pravers drabužių sluoksniavimas, taip lengvai prisitaikysite prie svyruojančios temperatūros.

🚸Avalynė. Pasirūpinkite patogia avalyne – lengvi bateliai pasivaikščiojimams, sandalai šiltesniam orui, apsilankymui paplūdimyje ar baseine, o vakaro išvykoms pravers puošnesnė avalynė.

🚸Higienos reikmenys ir vaistai. Keliaujant su vaikais pasirūpinkite priemonėmis nenumatytiems atvejams. Tai gali būti pirmosios pagalbos vaistinėlė, vaistai, termometras. Žinoma, taip pat įprasti higienos reikmenys – dantų pasta, šampūnas, kūno prausiklis, kremas nuo saulės.

🚸Užkandžiai. Supakuokite užkandžius, kuriuos lengva vartoti kelionės metu, taip pat atsižvelkite į vaikų poreikius – buteliukus, mišinukus, kūdikių maistą ir kt.

🚸Daiktai vaikų užimtumui. Keliaujant su vaikais pravers jų mėgstama antklodė, pliušinis žaislas ar kiti mėgstami daiktai, kurie gali užimti vaiką ilgos kelionės metu. Kaip užimti vaikus lėktuve taip pat galite paskaityti šiame blogo įraše.

Atostogos su vaikais

TOP atostogų su vaikais kryptys

🎒Kelionė į Egiptą. Ši poilsinių kelionių kryptis nepraranda populiarumo dėl itin didelio viešbučių pasirinkimo. Egipto viešbučiai siūlo pramogas tiek vaikams, tiek suaugusiems, čia laiką galima leisti baseinuose, pirtyse, vandens kalneliuose, taip pat dažnai vyksta įvairūs pramoginiai renginiai.

🎒Kelionė į Turkiją. Dar viena populiari kryptis šeimos kelionei, nes Turkijoje saulėtas poilsis garantuotas! Turkijos kurortai, tokie kaip Alanija, Kemeras, Sidė, Antalija ir kiti traukia turistus iš viso pasaulio aktyvaus laisvalaikio veiklų pasirinkimu, smėlio paplūdimiais ir visada atostogoms palankiu oru!

🎒Kelionė į Maltą. Malta – Viduržemio jūros pažiba ir garsi poilsinių kelionių kryptis. Atostogos čia patiks net išrankiausiems keliautojams, nes Malta garsėja nuostabiais gamtos kraštovaizdžiais, uolėtomis pakrantėmis, ramiomis įlankomis, smėlėtais paplūdimiais ir skaidria jūra.

🎒Kelionė į Tunisą. Atostogos su vaikais Tunise paliks nepamirštamų įspūdžių! Tunisas garsėja unikalia kultūra, architektūra, istoriniais objektais, gražia gamta. Atostogų Tunise atsiliepimai visada puikūs – rekomenduojame apžiūrėti lankomus objektus ir puikiai pailsėti paplūdimiuose.

Atostogos su vaikais kartu su AirGuru!

Pristatėme naudingus patarimus, kaip tinkamai pasiruošti kelionei su vaikais ir populiariausias kryptis, kurias atostogoms renkasi vis daugiau šeimų. Jei dvejojate, kur keliauti ir apsistoti, kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!