dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

TOP 5 įspūdingiausi miestai fotosesijoms!

Tokijas

Jeigu esate profesionalus fotografas arba tiesiog domitės fotografija ir Jums trūksta įkvėpimo, tuomet Tokijas – kaip tik Jums. Tai miestas, kuris užburia bei skatina išsiskleisti žmonių kūrybiškumą ir užfiksuoti įdomiausias gatvės akimirkas. Vaikštant miesto gatvėmis, galite pamatyti bei įamžinti itin įvairią aplinką: nuo šiuolaikinės ar netgi futuristinės architektūros pastatų iki tradicinių senamiesčio kvartalų, kurie leidžia fotografijose sukurti  įvairią stilistiką bei perteikti skirtingą mieste tvyrančią nuotaiką. Tokijaus miesto gatvės itin judrios, todėl čia galite išvysti daugybę skirtingų žmonių ir taip pat užfiksuoti itin įdomaus stiliaus žmones. Gatvėse esanti kultūrinė įvairovė taipogi verta įamžinimo: įvairūs kioskeliai, turgeliai ar kitokios vietinės prekybos vietos. Taip pat sakoma, kad fotografuoti Tokijaus gatves yra itin įdomu naktį, kadangi mieste įsiplieskia daugybė skirtingų šviesų, pavyzdžiui, baltų ar neoninių lempučių.

Marakešas

Ryškumas, spalvos, šiluma, įvairovė - tai dalykai, kurie geriausiai apibūdina Marakešą. Šis miestas tiesiog užburia savo ryškiomis spalvomis, išskirtine architektūra ir gatvės šurmuliu! Vaikštant po Marakešą, išvysite ne tik judrias, plačias gatves, bet ir siauras gatveles, kurios leis klaidžioti ir pasijusti taip, tarytum būtumėte dideliame labirinte. Fotografuojant miesto gatves ir čia vykstantį gyvenimą, pro Jūsų akis tikrai nepraslys vietinių gyventojų bei čia besilankančių turistų įvairovė. Netgi prekybos vietos, kuriose prekiaujama prieskoniais, gali tapti puikiu fonu Jūsų fotografijoms. Gatvės fotografija čia įdomi dar ir dėl to, kad Marakešas – kontrastų karalystė, kuri pasitinka Jus su magiškais vaizdais bei prabanga vienoje gatvelėje, tačiau pasukus į kitą - suteikia galimybę išvysti ir kitą šio miesto pusę.

Lisabona

Ši nuostabi Portugalijos sostinė garsėja savo įspūdingais pastatais bei didžiausią įspūdį paliekančiomis miesto gatvėmis ir spinduliuojančiu senoviniu žavesiu. Lisabona tiesiog trykšte trykšta meno pojūčiu bet kurioje vietoje, į kurią pažvelgsite! Įspūdinga architektūra, apimanti senovinius pastatus, išlaikiusius tradicinį stilių bei pastatai, pasižymintys šiuolaikinėmis, moderniomis konstrukcijomis, gali tapti Jūsų gatvės fotosesijų fonu arba pagrindiniu akcentu. Be abejo, Lisabonos gatvėse esantys vaizdai užburia ne tik dėl aplinkos, bet ir dėl vietinių gyventojų. Nepraleiskite progos užfiksuoti kasdienio čia verdančio gyvenimo: įvairių prekeivių, į ofisinius darbus skubančiu žmonių, sportininkų, gatvėse grojančių muzikantų ir kitų! Tik patys apsilankę Lisabonoje suprasite, kodėl nors kartą lankęsi šiame mieste teigia, kad čia juntama ypatinga atmosfera, kuri gali savotiškai suteikti Jūsų nuotraukoms unikalų žavesį.

Paryžius

Paryžius – būtent ta vieta, kurioje tiesiog miesto gatvėse galite pasidaryti pačias įspūdingiausias fotosesijas. Ne veltui Paryžius vadinamas meilės miestu, jame begalė gražių vietų, gera aura, o visa aplinka spinduliuoja šiluma ir šviesa, kuri savotiškai suteikia gerą apšvietimą fotosesijoms. Apskritai,  šio miesto gatvėse vyksta nuolatinis judėjimas, tad tikrai lengvai rasite ką užfiksuoti: begalė įdomiai besirengiančių žmonių, įvairių sportininkų ar  vietinių, besimėgaujančių bagetėmis. Taip pat Paryžiuje Jūsų laukia nuostabi architektūra - tiesiog praleiskite dieną vaikštinėdami miesto gatvėmis ir pamatysite, kiek daug nuostabių vaizdų čia galite užfiksuoti.

Niujorkas

Turbūt bet koks fotografas pritartų, kad Niujorkas – tikrai vienas įspūdingiausių miestų, kuriame galima užfiksuoti pačias geriausias akimirkas, norint įamžinti gatvėse verdantį gyvenimą. Kaip ir Paryžius bei Tokijas, Niujorkas taip pat yra niekada nemiegantis miestas, čia visuomet vyksta judėjimas bei tvyro šurmulys, tad įdomių praeivių arba pastatų fonui - čia tikrai rasite begalę. Tad žodis įvairovė yra būtent tai, kas pirmiausia šauna į galvą pagalvojus apie šį miestą. Fotografuokitės patys, įvairių objektų fone, arba tiesiog užfiksuokite juos: įvairius rajonus, apstatytus dangoraižiais, tradicinius Niujorko kvartalus, parkus, upes ir kitas unikalias vietas. Taip pat verta paminėti ir gatvėse, ant miesto sienų ir pastatų, esančius grafičius, kurie suteikia NIujorkui savito žavesio ir išskirtinumo iš kitų miestų. Šiame mieste taip pat nuolat vyksta begalė renginių, tad jeigu Jūsų viešnagės metu mieste vyks festivalis arba paradas, tuomet Jūsų miesto fotografijos bus dar labiau išskirtinės!

Tad visai nesvarbu, ar esate užkietėjęs fotografas, ar tik mėgėjas, bet kokiu atveju - šiuose miestuose verta ne tik apsilankyti, bet ir įamžinti juose matomus vaizdus! O tam, kad kelionės planavimas būtų sklandesnis ir galėtumėte ramiai laukti atostogų, kreipkitės į AirGuru komandą:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!