dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

Wizzair, Ryanair ir airBaltic: patogu ar pigu?

Populiariausios ir daugiausiai skrydžių vykdančios skrydžių bendrovės Lietuvoje – „Wizz Air“, „Ryanair“ ir „airBaltic“. Vienos iš jų žinomos, kaip pigių skrydžių bendrovės, kitos teikia komfortiškas, į verslo klientus orientuotas paslaugas. Sužinokite, kuo skiriasi šios oro linijos ir nuspręskite, kurias rinksitės kitam savo skrydžiui.

WIZZ AIR

Daugiau nei 20 metų veikianti skrydžių bendrovė „Wizz Air“ iš kitų bendrovių išsiskiria pigiais kainų pasiūlymais. Vengrijos pigių skrydžių bendrovė teikia daugiau nei 700 skirtingų maršrutų daugiau kaip 45 šalyse. Daugiausiai skrydžių įmonė rengia Vidurio ir Rytų Europoje, tačiau taip pat skraidina į Vakarų Europą bei Viduriniuosius Rytus.

Keleivius „Wizz Air“ dažniausiai skraidina „Airbus A320“ lėktuvais, kuriuose kėdės paprastai yra ekonominės klasės – čia keleivių kojoms būna 71-76 cm erdvės. Lėktuvuose nėra ekranų, kuriuose keleiviai galėtų žiūrėti filmus arba serialus, tačiau galima įsigyti maisto ir gėrimų už papildomą mokestį.

Kiekvienam keleiviui skrydžių bendrovė į lėktuvo saloną leidžia nemokamai pasiimti vieną rankinio bagažo vienetą, kuris negali būti didesnis nei – 40 x 30 x 20 cm, o jo svoris negali viršyti 10 kg.

RYANAIR

„Ryanair“ yra viena didžiausių ir populiariausių pigių skrydžių bendrovių visoje Europoje. Daugiau nei 40 metų veikianti įmonė užsitarnavo klientų simpatijas dėl rinkoje konkurencingų kainų ir įvairių krypčių. Šiandien įmonė keleiviams siūlo per 1 800 maršrutų į daugiau nei 40 Europos Sąjungos ir Viduržemio jūros regiono šalių, taip pat retkarčiais skraidina į Šiaurės Afriką ir Artimuosius Rytus.

Kitaip nei „Wizz Air“, „Ryanair“ siūlo ne tik įprastas, ekonominės klasės su 76 cm vietos kojoms kėdes, bet ir „premium“ ekonominės klasės vietas, kuriose yra 81-86 cm vietos kojoms. Jas įsigyti galima už papildomą mokestį. Skrydžio metu už papildomą mokestį taip pat galima įsigyti užkandžių ir gėrimų.

Į visus „Ryanair“ įkainius įskaičiuotas rankinis bagažas, kurį galima pasiimti kartu su savimi į lėktuvą ir kurio dydis turi neviršyti – 40 x 20 x 25 cm.

AIRBALTIC

„airBaltic“ – Latvijos nacionalinė oro linijų bendrovė, garsėjanti aukšta teikiamų paslaugų kokybe ir plačiu maršrutų tinklu regione. Įmonė siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono šalių.

Bendrovė naudoja modernius ir efektyvius lėktuvus, kuriuose keleiviai gauna sėdimas vietas su 81 cm kojoms ištiesti. Taip pat „airBaltic“ garsėja puikiais keleivių aptarnavimo standartais. Įgulos nariai visuomet stengiasi užtikrinti patogią kelionę keleiviams.

Vienas iš privalumų, kuriuo džiaugiasi „airBaltic“ keleiviai – didesnis rankinis bagažas. Skrendantiems su šiomis oro linijomis salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm).

Planuokite naują kelionę su AirGuru!

Kitų metų atostogas pradėkite planuoti jau dabar! O, jei nežinote, kur vykti, kokias oro linijas rinktis ar kyla aibė kitokių klausimų apie keliones, kreipkitės į AirGuru komandą. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus ir pasiūlysime aibę puikių kelionių pasiūlymų. Susisiekite: 

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOKINSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!