dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Išvenkite neplanuotų išlaidų kelionėje – rinkitės kelionių draudimą.

Pasitaiko atvejų, kuomet leidžiamės į keliones be kelionių draudimo. Galvojame, kad kelionė neilga, todėl nieko nenutiks, o kartais manome, kad kelionės draudimas brangiai kainuoja. Tačiau ar tai tikrai tiesa? Ar tikrai norime atsidurti situacijoje, kuomet leidžiantis į atostogas dingsta mūsų bagažas, o mes nieko dėl to negalime padaryti? Galbūt yra būdas to išvengti, o kelionių draudimas – kaip tik tai, ko mums reikia?

Kodėl verta draustis?

Kelionių draudimą paprasta ir lengva įsigyti, jo kaina – tikrai draugiška, o būtent jis mums suteikia saugumo ir ramybės jausmą kelionės metų. Nors kelionių draudimas papildomos vietos bagaže neužima, tačiau sukuria daugybę papildomos vertės ir naudų.

Pavyzdžiui:
Kelionės draudimas padės išvengti nemalonumų dėl dingusio, sugadinto bagažo ar kitokio pavogto turto. Dažnai tokie nuostoliai per keliones siekia ~600 Eur;
Dėl transporto priemonių vėlavimo ir nenumatytų ligų, gali keistis, strigti kelionės planai - dėl šios priežasties galite patirti ~1000 Eur nuostolius;
Įvairios medicininės išlaidos dėl traumų ar ligų taipogi gali būti itin didelės.

Tad norėdami išvengti papildomo galvos skausmo dėl nenumatytų išlaidų ir nelaimingų atsitikimų, rinkitės kelionių draudimą! Būkite saugūs keliaudami už Lietuvos ribų.

Gjensidige kelionės draudimas

Asmens draudimas kelionės metu

Gjensidige kelionės draudimas leidžia Jums būti užtikrintam dėl kompensacijos, jeigu kelionės metu patirsite traumų, kūno sužalojimų ar kitokių nelaimingų atsitikimų. Tuo atveju, jeigu kelionės metu susižalosite, suma, kuri numatyta draudimo sutartyje, Jums bus išmokėta per trumpiausią įmanomą laiką;
Kelionės draudimas garantuoja finansinį saugumą ir paramą Jums ir Jūsų artimiesiems netikėtose situacijose, kurių rizika atostogų metu keliaujant automobiliu ar leidžiant aktyviai laisvalaikį, itin padidėja;
Apie skaudžius dalykus šnekėti nelengva, tačiau netekus gyvybės kelionės metu, artimiesiems yra išmokama vienkartinė pasirinkto dydžio suma.

Civilinės atsakomybės draudimas

Situacijų, kuomet padarote žalą kitam, gali pasitaikyti slidinėjant ar važinėjant dviračiais. Jeigu kelionės metu netyčia padarote kokią nors žalą tretiesiems asmenims, pavyzdžiui: sužalojate žmogų arba sugadinate kokį nors kitam žmogui priklausantį daiktą, tuomet draudimas atlygina žalą. Taip pat, įsigijus kelionės draudimą, kelionės metu patekus į eismo įvykį arba esant jo kaltininku, Gjensidige apmoka juristo paslaugas.

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas

Kelionės draudimas leis jaustis saugiai atostogų metu - pasijutus blogai, pavyzdžiui: atsiradus danties skausmui ar kitokiems negalavimams, drąsiai galėsite pasinaudoti užsienyje esančios ligoninės paslaugomis. O prireikus - netgi grįžti su medikų palyda į Lietuvą. Įsigijus draudimą, Gjensidige atlygins paskirtų vaistų įsigijimą, nugabenimą iki gydymo įstaigos, be suaugusiųjų priežiūros likusių vaikų parvežimą namo. Visai nesvarbu, kokioje įstaigoje Jums bus suteiktos paslaugos - privačioje ar valstybinėje - draudimas atlygins visą žalą.

Neįvykusių, nutrūkusių kelionių draudimas

Pasitaiko įvairių situacijų, kuomet gali netgi tekti atsisakyti kelionės dėl įvairių susiklosčiusių priežasčių. Tuo atveju, jeigu turite neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimą, Gjensidige atlygins nuostolius ir grąžins net iki 90 proc. kelionės išlaidų, taip pat padengs apmokėtas, bet nepanaudotas paslaugas, pavyzdžiui, nakvynes viešbutyje. Tokio tipo draudimas galioja iš anksto suplanuotai kelionei, kuri neįvyko dėl įvykusio eismo kelių įvykio kelionės dieną ar pablogėjusios Jūsų, vaiko, artimųjų ar netgi kito kartu keliaujančiojo sveikatos. Jeigu kelionė jau yra prasidėjusi ir kuris nors keliaujantysis pasijuto blogai, šio tipo draudimas padengs apmokėtas, bet nepanaudotas paslaugas - nakvynes viešbutyje.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad draudimo apsauga negalioja šalyse, kuriose paskelbta karo padėtis. Taip pat, kelionių draudimo negalima įsigyti vykstant į Afganistaną, Iraną, Izraelį, Burkiną Fasą, Malį, Mianmarą.

Draudimą įsigyti/prisidėti galite kelionės užsakymo metu internetiniame puslapyje https://airguru.lt/draudimas/gjensidige/

BTA kelionių draudimas

BTA siūlo keturių tipų kelionėms skirtus draudimus:

Medicininių išlaidų draudimą;
Bagažo praradimo ar sugadinimo draudimą. Galite apdrausti bagažą nuo vagystės, apgadinimo, vėlavimo. Kiekvieną bagažo vienetą galima apdrausti iki 150 eur sumos.
Nelaimingų atsitikimų kelionės metu draudimą;
Civilinės atsakomybės kelionės metu draudimą.

Jeigu pasirinksite medicininių išlaidų draudimą, tuomet Jums bus atlyginamos išlaidos dėl: 

Būtinosios medicininės pagalbos kelionės metu;
Būtinųjų odontologinių paslaugų, neviršijant 200 EUR sumos;
Transportavimo iki medicinos įstaigos;
Repatriacijos ir medicininės evakuacijos iki 30 proc. nuo draudimo sumos.

Pasirinkus draudimą nuo nelaimingų atsitikimų:

Jums bus atlyginta žala įvykus įvairiems nelaimingiems atsitikimams, pavyzdžiui: rankos, pėdos kaulų lūžiams, 1 sveiko danties netekimui ir kitokiems. Įvykio atveju išmokama draudimo sumos dalis, priklausomai nuo traumos pobūdžio.

Jeigu pasirinkote bagažo draudimą:

Jeigu Jūsų bagažas vėluoja daugiau negu 6 valandas, BTA draudimas atlygins išlaidas, susijusias su pirmosios būtinybės daiktų įsigijimu (pvz. asmeninės higienos daiktų, drabužių);
Jums bus atlyginta žala, jeigu Jūsų bagažas bus prarastas dėl vežėjo kaltės arba jis bus pavogtas. BTA draudimas išmokės kompensaciją, kurios dydis atitiks bagažo rinkos vertę, buvusią iki įvykio. Na, o bagažo sugadinimo atveju, išmoka bus skaičiuojama remiantis bagažo remonto išlaidų dydžiu.

Jeigu pasirinkote civilinės atsakomybės draudimą kelionės metu:

Bus atlyginamos išlaidos, susijusios su nukentėjusios šalies medicininėmis išlaidomis, taip pat sugadinto trečiojo asmens turto atkūrimu arba pakeitimu ir priteistomis teismo išlaidomis iki 1 000 EUR.

Pasirinkus riziką suplanuotos kelionės atšaukimo draudimas: 

Jums būtų atlyginami nuostoliai už kelionės atšaukimą dėl Jūsų ar šeimos nario, vaikų traumos, staigaus susirgimo ar mirties. 

Jeigu pasirinkote kelionės nutraukimo draudimą:

Jums bus atlyginamos kelionės išlaidos, kurios neviršija lėktuvo ekonominės klasės arba traukinio pirmos klasės bilieto vertės, taip pat iš anksto apmokėtas ir nepanaudotas viešbučio paslaugas.

Taip pat galite įsigyti ir:

Kelionės dokumentų draudimą;
pavėlavimo į lėktuvo skrydį draudimą;
teisinės pagalbos draudimą;
lėktuvo skrydžio vėlavimo, atšaukimo, vietos nesuteikimo, kelionės jungties praradimo draudimą. 

Draudimo apsauga galioja tik toje teritorijoje, kuri yra nurodyta draudimo liudijime. 

BTA kelionės draudimas leidžia jaustis ramiai kelionės metu ir suteikia apsaugą nuo dažniausiai kelionėje pasitaikančių įvykių. Draudimą įsigyti/prisidėti galite kelionės užsakymo metu internetiniame puslapyje https://airguru.lt/draudimas/bta/

Viskas kartu su AirGuru!

Išsirink norimą kelionę ir jos užsakymo metu prisidėk draudimą - paprasčiau nebūna! O jeigu prireiktų pagalbos, kreipkis į mūsų komandą, kuri pasiruošusi padėti:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!