dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kaip išsimiegoti lėktuve?

Daugelis sutiks, jog vienas didžiausių iššūkių lėktuve – išsimiegoti. Juk vietos trūkumas, sėdima pozicija, aplinkiniai garsai trikdo kone kiekvieną ir neleidžia lengvai užsnūsti. Tuo tarpu neišsimiegoję tampame pikti ir irzlūs, o tai lengvai gali sugadinti atostogų pradžią.

Dėl šios priežasties mūsų komanda dalinasi patarimais, kurie, tikime, jog padės jums lengviau užmigti ir kelionės tikslą pasiekti žvaliems ir energingiems.

1. Pasirūpinkite patogiais rūbais

Jei skrydžio metu norite jaustis komfortiškai, rinkitės patogius laisvalaikio drabužius, kurie nevaržytų jūsų judesių, neturėtų kietų detalių trukdančių patogiai sėdėti. Puikus pasirinkimas yra sportinės kelnės ar timpos, natūralios medžiagos marškinėliai, patogus džemperis ir sportiniai bateliai.

Taip pat į lėktuvo saloną galite pasiimti šiltas kojines. Įvairūs tyrimai rodo, jog miegojimas su kojinėmis gali padėti greičiau užmigti.

2. Išsirinkite vietą

Jei turite galimybę, išsirinkite patogią vietą lėktuve. Geriausia lėktuve sėdėti prie avarinio išėjimo, kadangi čia turėsite daugiau vietos kojoms, bei lėktuvo priekyje, nes šioje vietoje bus mažiau triukšmo, judėjimo. Taip pat rekomenduojama rinktis vietą prie lango, kur galėsite patogiai atsiremti ir snausti.

3. Naudokite pagalbines miego priemones

Šiandien rinkoje galima rasti pačių įvairiausių priemonių, kurios padės lengviau užmigti lėktuve ir geriau išsimiegoti. Galite rinktis pačias paprasčiausias, tokias kaip miego kaukė, ausų kištukai, arba šiuolaikiškas bei inovatyvias priemones. Pavyzdžiui, ausines, kurios visiškai blokuoja garsą.

Taip pat į savo mobilųjį įrenginį parsisiųskite balto, rausvo arba rudo triukšmo garsus, kurie padės prislopinti išorinį triukšmą ir lengviau užmigti.

4. Venkite alkoholio ir kofeino

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog alkoholis gali padėti lengviau užmigti lėktuve, tačiau tyrimai rodo, jog įvairūs alkoholiniai gėrimai lemia dažnesnius prabudimus, prastesnę miego kokybę bei sumažina giliojo miego laiką. Taip pat prieš skrydį venkite kofeino, kadangi jis taip pat gali trikdyti jūsų miego kokybę.

Vietoje šių gėrimų gerkite vandenį. Aviacijos ir kosmoso medicinos asociacija (AsMA) rekomenduoja lėktuve per valandą išgerti ketvirtį litro vandens.

5. Venkite nemaistingų užkandžių

Miego kokybę lėktuve gali bloginti ir riebus, saldus, aštrus bei sunkiai virškinamas maistas. Tad vietoj nemaistingų užkandžių, rinkitės vaisius arba daržoves. Pavyzdžiui, bananuose yra daug kalio ir magnio, kurie padeda atpalaiduoti raumenis ir lengviau užmigti.

Į kelionę leiskitės su AirGuru!

Išmokome, kaip pailsėti lėktuve, tad dabar laikas planuoti naują kelionę!  Jei nežinote, kokią kelionių kryptį rinktis arba kyla kitų su kelionėmis susijusių klausimų, kreipkitės į AirGuru komandą. Atsakysime į visus jums kylančius klausimus ir pasiūlysime aibę puikių kelionių pasiūlymų. Susisiekite: 

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOKINSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!