dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kaip užimti vaikus lėktuve?

Išsėdėti ilgas valandas lėktuve lengva ne kiekvienam, o ką jau kalbėti apie vaikus. Skrydžio metu jie gali pradėti verkti, triukšmauti bei erzinti kitus skrydžio dalyvius. Žinoma, visa tai kelia nemenką stresą tėvams.

Norėdami, kad skrydis su vaikais būtų lengvesnis tiek jums, kiek jūsų atžaloms, kviečiame susipažinti su AirGuru komandos patarimais, kaip užimti vaikus lėktuve.

1. Įsigykite vietą prie lango

Skrisdami lėktuvu vaikai paprastai mėgsta žiūrėti pro langą, į tolstančius ir artėjančius miestus bei purius debesis. Jei norite vaiką užimti ilgiau, pasitelkite fantaziją ir su juo sužaiskite žaidimą – kokį gyvūną primena šis debesis.

2. Pasirūpinkite užkandžiais

Vaikams visuomet smagu turėti ką pakramsnoti, tad į rankinį bagažą rekomenduojame įsidėti jų mėgstamų užkandžių. Žinoma, venkite daug cukraus turinčių skanėstų, kurie padidins vaikų aktyvumą. Kartu su užkandžiais nepamirškite įsidėti drėgnų servetėlių kitų reikmenų švarai ir higienai palaikyti.

3. Parsiųskite mažiesiems filmukų

Jei turite planšetę ar kitą mobilųjį įrenginį, į jį mažiesiems parsiųskite jų mėgstamų arba dar nematytų animacinių filmukų. Žiūrėdami filmukus jie sukoncentruos dėmesį į ekrane matomus vaizdus, tad ramiai išsėdės savo vietoje. Tiesa, atminkite, jog mažiesiems keliautojams žiūrėti filmukus patogiau su didelėmis, ant ausų dedamomis audinėmis nei su tomis, kurios kišasi į ausį.

4. Įsigykite spalvinimo arba lipdukų knygutę

Daugelis vaikų mėgsta piešti, spalvinti arba lipinti lipdukus. Jei ir jūsų vaikui patinka užsiimti šia veika,  keliaudami pasirūpinkite spalvinimo ar lipdukų knygutėmis. Mažieji keliautojai liks ypač patenkinti, jei nupirksite jiems knygutę su jų mėgstamais personažais.

Ieškote kelionės su vaikais? Rinkitės iš puikių pasiūlymų:

5. Parsiųskite žaidimų vaikams į mobilųjį telefoną

Vaikams skirti žaidimai telefone – puikus būdas sudominti mažuosius keliautojus ir laimėti ramybės valandėlę lėktuve. Šiandien mobiliųjų žaidimų pasirinkimas vaikams yra milžiniškas, „Google Play“ ar „App store“ parduotuvėse rasite pačių įvairiausių variantų – nuo žaidimų su vaikų pamėgtais personažais iki lavinančių žaidimų, padedančių ugdyti svarbius įgūdžius.

6. Sekite pasakas arba pasakokite istorijas

Vaikas lėktuve nerimsta? Pabandykite jį sudominti įdomiu pasakojimu arba jo mėgstama pasaka. Jei turite vietos rankiniame bagaže, kartu pasiimkite ir pasakų knygą. Sekdami pasaką ir kartu rodydami paveiksliukus lengviau sudominsite mažąjį keliautoją.

7. Skrydį parverskite žaidimu

Mažų vaikų vaizduotė yra labai laki, jie dar gerai neskiria fantazijų nuo tikrovės. Tai lengvai galite išnaudoti skrydžio metu ir jį paversti smagiu žaidimu. Iš popieriaus iškirpkite vaikui vairą ir pasakykite, jog jis yra lėktuvo pilotas arba leiskite mažajam apsimesti stiuardu.

Į kelionę su vaikais leiskitės jau dabar!

Ieškote atostogų krypties, į kurią galėtumėt leistis kartu su vaikais? Rinkitės iš puikių AirGuru.lt pasiūlymų. Mūsų komanda atrinko išvykas, kurios užtikrins nepamirštamą laiką ir malonų poilsį visai šeimai.

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!

 

Ieškote kelionės su vaikais? Rinkitės iš puikių pasiūlymų: