dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

TOP vietos slidinėjimui Europoje

Be jokios abejonės, viena populiariausių pramogų šaltuoju metų laiku – slidinėjimas. Jei ir jūs šią žiemą ruošiatės šokti ant slidžių, tačiau nežinote, kurį kalnų kurortą aplankyti, AirGuru komanda su jumis dalinasi populiariausiais slidinėjimo kurortas Europoje. Vieni iš jų įgudusiems slidininkams, kiti – pradedantiesiems.

Geriausi slidinėjimo kurortai pradedantiesiems

Jei ant slidžių esate stovėję vos vieną kitą kartą arba į slidinėjimo kelionę leidžiatės pirmąjį kartą, rekomenduojame vykti į vieną iš šių puikių slidinėjimo kurortų.

🏔️La Plagne kurortas, Prancūzija

Kalbant apie pradedančiuosius slidininkus, dar vienas puikus pasirinkimas yra La Plagne kurortas, įsikūręs Prancūzijos Alpėse. Neretai vienu geriausių pradedantiesiems tituluojamas kurortas yra apsuptas dešimties kalnų kaimelių, kuriuose slidininkai ras plačias, nuožulnias ir ilgas slidinėjimo trasas.

Negana to, kurorte veikia daugybė slidinėjimo mokyklų, kuriose dirba patyrę instruktoriai, besispecializuojantys pradedančiųjų mokyme. Na, o jei turite mažamečių vaikų, kurie taip pat nori išmokti slidinėti, La Plagne kurorto kaimeliuose rasite specialias vaikų erdves, skirtas patiems mažiausias slidininkams.

🏔️ Cervinia kurortas, Italija

Jei niekada nebandėte slidinėti arba dar nesate įvaldę šio sporto, tikrai neprašausite nuvykę į Šiaurės Vakarų Italijoje įsikūrusį  Cervinia kurortą. Nors Materhorno kalno papėdėje plytintis miestelis yra vienas aukščiausiai įsikūrusių Europoje, tačiau jo trasos puikiai pritaikytos pradedantiesiems slidininkams. Čia lauks daugybė ilgų ir plačių mėlynųjų trasų, puiki sniego danga bei aukščiausios kokybės slidinėjimo mokyklos.

🏔️ Livigno kurortas, Italija

Jei žengiate pirmuosius žingsnius kalnų sporte, taip pat galite vykti į Livigno kurortą Italijoje. Livigno slidinėjimo mokykloje sudarytos idealios sąlygos mokytis slidinėti arba tobulinti savo slidinėjimo techniką. Čia dirba puikūs instruktoriai, yra daug plačių, išlygintų ir lengvų slidinėjimo trasų.a

Geriausi slidinėjimo kurortai pažengusiems

Jei esate užkietėjęs slidininkas, kasmet planuojantis kelionę į kalnūs ir ieškantis naujų iššūkių, tikrai neprašausite pasirinkę vieną iš šių puikių žiemos kurortų, stebinančių, tiek magiškais vaizdais, tiek puikiomis trasomis.

🏔️ Chamonix kurortas, Prancūzija

Istorinis Prancūzijos kalnų kurortas, kuriame vyko pirmosios žiemos Olimpinės žaidynės yra tapęs tikru slidinėjimo entuziastų rojumi. Sakoma, jog kiekvienas patyręs slidinėtojas bent kartą gyvenime turi aplankyti Chamonix kurortą ir nusileisti Baltojo slėnio (Vallée Blanche) trasa, besitęsiančia 20 kilometrų ir sukeliančia tikrą adrenalino pliūpsnį.

🏔️ Verbier kurortas, Šveicarija

Šveicarijoje plytintis Verbier kurortas patyrusiems slidininkas, ieškantiems naujų iššūkių bei įspūdžių, yra tarsi saldainis, kurio atsikandus norisi dar ir dar. Vienos populiariausių trasų šiame kurorte driekiasi ant Mont Fort kalno, kurio viršukalnė siekia net – 3330 metrų. O leidžiantis nuo juodosios šio kalno trasos galima išvystyti net 120 km/h greitį. Būtent dėl sudėtingo reljefo čia kasmet vyksta „Xtreme Verbier“ varžybos, kuriose varžosi žiemos pramogų profesionalai.

🏔️ Tignes kurortas, Prancūzija

Jie ieškote kurorto pažengusiems slidininkams, galite drąsiai rinktis Tignes kurortą. Prancūzijos Alpėse, aukščiau nei 2 kilometrų aukštyje įsikūręs kurortas vilioja ekstremalių pojūčių išsiilgusius kalnų slidininkus. Čia ne tik rasite stačių ir sudėtingų trasų, bet ir vienas geriausių „off–piste“ tipo trasų Europoje.

Leiskitės į slidinėjimo keliones su AirGuru!

Dievinate žiemos pramogas? O galbūt jas norite išbandyti pirmąjį kartą? AirGuru.lt komanda atrinko geriausius slidinėjimo kelionių pasiūlymus, tiek patyrusiems, tiek pradedantiesiems slidininkams. Nieko nelaukite ir praturtinkite savo atostogas ekstremalių pojūčių doze!

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!