dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Agnės Kulitaitės atostogos Šri Lankoje: kokie nuotykiai lydėjo merginą?

Svajojate apie tobulą poilsį? Žiemą Lietuvoje į saulėtą poilsį iškeitė socialinių tinklų žvaigždė Agnė Kulitaitė. Mergina kartu su AirGuru išvyko į egzotiškąją Šri Lanka, kur net 10 dienų maudėsi saulės spinduliuose, ilsėjosi žaviame paplūdimyje, gėrėjosi pribloškiančia gyvūnija ir augmenija, ragavo nuostabų maistą bei mėgavosi kitais nuotykiais.

10 dienų rojaus kampelyje

Atvykusi į Šri Lanką, Agnė kartu su kelionės drauge Milda įsikūrė rytinėje pakrantėje, prie vaizdingo dramblio kaulo spalvos paplūdimio plytinčiame 5* viešbutyje „Maalu Maalu Resort & Spa“.

Pagal autentišką senųjų Šri Lankos žvejų kaimelį pastatytas viešbutis atostogautojus lepina idiliška aplinka, romantišku paplūdimiu, erdviais baseinais bei pramogų pasirinkimu. Svečiai čia gali lankytis treniruoklių salėje, užsiimti joga, pasimėgauti procedūromis ajurvedos SPA centre. Ieškantys aktyvesnių pramogų turi progą panardyti skaidriame Indijos vandenyje, užsiimti vandens sportu, pasiplaukioti vietinių žvejų valtele arba išsinuomoti dviračius ar motorolerius ir lankyti aplink esančius, egzotiška kultūra alsuojančius miestelius.

Kokybišką poilsį viešbutyje taip pat užtikrina erdvūs ir šviesūs viešbučio kambariai su balkonais arba terasoms, iš kurių atsiveria pasaką primenantys vaizdai. Kiekviename numeryje svečiai ras viską, ko gali prireikti patogiai viešnagei: oro kondicionierių, televizorių, mini barą, seifą, chalatus ir šlepetes, kavos ir arbatos ruošimo rinkinį.

Be viso to, „Maalu Maalu Resort & Spa“ yra svečių puikiai vertinamas ir dėl jame tiekiamo maisto kokybės. Profesionalūs viešbučio restorano šefai gamina tiek tradicinius patiekalus, tiek autentiškus Šri Lankos valgius. Kadangi viešbutis driekiasi ant vandenyno kranto, jame išskirtinis dėmesys skiriamas šviežioms jūrų gėrybėms.

Agnė viešbutį įvertino itin teigiamai, aptarnavimas įspūdingas, o maistas toks skanus, kad kartu su drauge baiminosi, jog tuoj netilps į savo maudymosi kostiumėlius.

Kokius nuotykius kelionės metu patyrė Agnė?  

Atostogų metu, sėdėdama saulėtame paplūdimyje, ji su savo sekėjais pasidalino ironišku filmuku, kuris sukėlė daug smagių reakcijų.

Tiesa, po dienos praleistos paplūdimyje, Agnė, keliaujantiems į Azijos šalis, pataria nepamiršti kremo nuo saulės, kadangi šiose vietose saulė yra itin kaitri, tad odą nudegti galima net per debesis.

Agnė Facebook‘e taip pat pasidalino rausti ją ir jos draugę Mildą privertusiu ir daug juoko sukėlusiu įvykiu.

Nepamirškite, jog šiuo metu AirGuru paleido nepaprastai gerų pasiūlymų į egzotiškas šalis, tad net būdami už tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos galite tikėtis sutikti tautiečių. 😉

Ką dar svarbu žinoti, vykstant į Šri Lanką?

  • Vykstant į Šri Lanką, reikalinga viza.
  • Keliaujant rekomenduojama atsiskaitinėti grynaisiais, vengti mokėti banko kortele.
  • Šri Lankoje, priešingai nei Lietuvoje, eismas vyksta kairiąja puse.
  • Vykdami į šią šalį, pasirūpinkite adapteriais.

Atostogos Šri Lankoje su AirGuru!

Leiskitės į egzotiškas atostogas po šalį, kuri nustebins kvapą gniaužiančiais gamtos vaizdais, unikalia augmenija ir gyvūnija, nuostabiais paplūdimiais ir puikiu oru. Turite klausimų apie keliones į egzotiškus kraštus? Susisiekite su AirGuru komanda:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOKINSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!