dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Geriausios dovanos keliaujantiems: ką vertinga dovanoti daug keliaujantiems?

Tobulos dovanos paieškos – misija tikrai ne iš lengvųjų. Tačiau, jei ieškote dovanos tikram kelionių entuziastui esame pasirengę jums padėti. Prieš jūsų akis – TOP 10 dovanų idėjų užkietėjusiam keliautojui.

🎁 Išorinė baterija

Vis daugiau mūsų mobiliuosius įrenginius naudoja ne tik kelionės akimirkoms įamžinti ar rasti kelią iki reikiamo objekto, bet jame laiko kelionės bilietus, viešbučio rezervacijas, banko korteles. Tad išsikrovęs telefonas šiuolaikiniam keliautojui gali tapti rimtu iššūkiu. Tad, jei jūsų keliauti mėgstantis draugas arba artimasis vis dar neturi išorinės baterijos, tai gali tapti puikia dovana!

🎁 Skaityklė

Ieškote dovanos žmogui, kuris mėgsta ne tik keliauti, bet ir skaityti? Tobulas pasirinkimas – skaityklė. Ji kelioniniame krepšyje užima mažai vietos, ilgai tarnauja, veikia be interneto ryšio, savyje gali talpinti daugybę įvairiausių knygų, o visų geriausia, jog skaityklė prisitaiko prie aplinkos šviesumo ir nevargina akių.

🎁 Bagažo etiketė

Bagažo etiketė – tai dar viena puiki dovana draugui keliauninkui. Šis mažytis atributas leis užtikrinti, jog bagažas visuomet bus atpažįstamas, o kartu ir personalizuotas bei stilingas.

🎁 Belaidės ausinės

Mažytės, patogios belaidės ausinės gali tapti vienu geriausių kelionių kompanionų. Jos pravers tiek skrendant lėktuvu, važiuojant autobusu ar traukiniu, tiek išėjus pasivaikščioti ar gulint paplūdimyje. Platus jų funkcijų ir kainų spektras leis išrinkti dovaną atitinkančią visus dovanos gavėjo poreikius. 

🎁 Kelioninė pagalvėlė

Vienas svarbiausių tikro keliautojo atributų – kelioninė pagalvėlė. Šiandien rinkoje galite rasti pačių įvairiausių pagalvių – nuo pripučiamų, pliušinių iki ergonomiškų, „memory“ užpildu pripildytų pagalvių. Ir tai dar ne viskas! Jei norite nustebinti arba pralinksminti artimąjį, jam padovanokite personalizuotą pagalvėlę – su linksmu užrašu, logotipu arba nuotrauka.

🎁 Kompresinės kojinės

Komfortą vertinantiems keliautojams, padovanokite – kompresinės kojinės. Ilgai keliaujant lėktuvu, traukiniu ar automobiliu lėtėja kraujo tėkmė, o kojos ima tinti, tampa sunkios, kartais net skausmingos. Išvengti šių nemalonių pojūčių padėti gali – kompresinės kojinės. Jų dėka atkuriamos normalios fiziologinės sąlygos kraujo cirkuliacijai, todėl kelionė prabėga daug patogiau ir greičiau.

🎁 Grožio rutinos kelioninis rinkinys

Jei žinote, kokius kremus, serumus, šampūnus, kondicionierius ar kitas grožio priemones naudoja jūsų draugas keliauninkas, šaunia dovana jam gali tapti mėgstamo prekės ženklo kelioninis rinkinys.

🎁 Miego raištis

Tai puiki dovanos idėja, vertinantiems kokybišką miegą! Greičiau užmigti ir panirti į gilesnį miegą padėti gali aklina tamsa, o ją sukurti padės kokybiškas miego raištis. Beje, rinkdami miego raištį, atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Geriausiai vertinami iš šilko pagaminti miego raiščiai, kadangi jie nedirgina odos ir neleidžia susidaryti raukšlėms.

🎁 Kelioninė kuprinė arba lagaminas

Jei pastebėjote, jog dėl nuolatinių kelionių jūsų artimojo kuprinė arba lagaminas baigia nusidėvėti, tai gali tapti tikrai gera dovana. Tiesa, kokybiški lagaminai kainuoja išties nemažai, todėl rinkdami šį aksesuarą būtinai atkreipkite dėmesį į visą aibę ypatybių – medžiagą, iš kurios jis pagamintas, dydį, svorį, rankenas ir ratukus bei išvaizdą.

🎁 AirGuru dovanų kuponas

Dovanų kuponas kelionei – tai dovana, kuri tikrai nudžiugins kiekvieną užkietėjusį keliautoją! Jums tereikės parinkti kupono stilių, norimą sumą ir sukurti linksmą arba už širdies griebiantį sveikinimo tekstą. Na, o likusiais kelionės džiaugsmais rūpinsis dovanos gavėjas.

Įspūdžių kupinos atostogos su AirGuru!

Dovanokite naujus potyrius, nepamirštamus įspūdžius ir pluoštą geriausių emocijų! O geriausiais kelionių pasiūlymais ir visomis kelionių detalėmis už jus pasirūpins AirGuru.lt komanda.

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!