dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

Sutik Naujuosius metus Bratislavoje: skrydis tik 14.99 €

Naujieji metai kelionėje – idėja, kuriai visuomet sakome TAIP! Jei manote, kad išlydėti senuosius metus svečioje šalyje yra siaubingai brangu, norime sugriauti šį mitą ir su jumis dalinamės ypatingu pasiūlymu – Naujųjų metų sutikimu Bratislavoje.

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ skrydį iš Kauno į Bratislavą organizuoja gruodžio 31 dieną, o, nuotaikingai sutikus Naujuosius metus, sugrįžti atgal į Lietuvą kviečia jau sausio 1-ąją. Skrydžių kainos į Bratislavą prasideda nuo 14.99 €, o atgalinis bilietas kainuos – 74,99 €.  Tiesa, ir pati Bratislava nėra brangi šalis. Miesto centre galite rasti liukso klasės numerį, kuris kainuos vos 60 už naktį.

Ką veikti Bratislavoje Naujųjų naktį?

✨Naujuosius metus pasitikite pagrindinėse miesto gatvėse

Kasmet Naujųjų metų išvakarėse Bratislavos gatves užplūsta minios žmonių. Tiek miesto gyventojai, tiek svečiai kviečiami stebėti gyvo garso koncertus, šventinius šou arba Naujųjų metų transliacijas per didžiuosius miesto ekranus.

Na, o jei norite pamatyti gražiausius fejerverkus mieste, juos stebėkite nuo miesto simboliu tapusios Bratislavos pilies. Nuo jos atsiveria senamiesčio vaizdai bei apačioje vingiuojantis Dunojus.

✨ Rezervuokite staliuką viename iš geriausių Bratislavos barų

Jei senuosius metus norite išlydėti unikalioje aplinkoje su kokybiškais gėrimais, rezervuokite staliuką viename iš geriausių Bratislavos barų. Nors kainos šiuose baruose bus kiek aukštesnės nei daugelyje vietos barų, tačiau patirtis – neįkainojama.  

🍷 Michalska Cocktail Room

Bratislavos senamiestyje įsikūręs baras svečius pasitinka skoninga ir autentiška „speak easy” atmosfera, meniškais išdailintomis sienomis bei plačiu originalių kokteilių asortimentu.

Barą rasite adresu: Michalská 370, Staré Mesto.

🍷 Antique American Bar

Jei esate neabejingi klasikai, liksite sužavėti į 1920-ųjų metų Ameriką nukeliančiu baru, kuris išsiskiria vintažine aplinka, klasikiniais kokteiliais, maišomais aukščiausios klasės barmenų, bei kokybišku aptarnavimu.

Barą rasite adresu: Rybárska brána 217/1.

🍷 Mirror Bar

Juodojo medžio ir smaragdinio aksomo detalėmis dekoruotas baras leis pasijusti tarsi „Džeimso Bondo“ filme. Ne ką mažiau nustebins ir kokteilių meniu, kurį sudaro trys skirtingos sekcijos – klasika, menas ir gamta.

Barą rasite adresu: Radisson Blu Carlton Hotel, Hviezdoslavovo námestie 3.

🍷Sky Bar & Restaurant

Metus palydėkite žvelgdami į žavingą Bratislavos panoramą iš 8 aukšte įsikūrusio „Sky Bar & Restaurant. Jame rasite ne tik platų puikių kokteilių asortimentą, bet ir kokteilius gaminamus su naminiais ingredientais.

Barą rasite adresu: Hviezdoslavovo námestie 7, Staré Mesto.

✨ Naktį praleiskite prabangiame Bratislavos viešbutyje

Naujųjų naktį svajojate romantiškai praleisti su antrąja puse? O galbūt norite smagiai leisti laiką artimiausių draugų kompanijoje? Kaip jau minėjome, viešbučių kainos Bratislavoje nesikandžioja, o puikių nakvynės pasiūlymų vis dar rasite įvairiose viešbučių ir kitų apgyvendinimo įstaigų platformose.

✨ Šėlkite Bratislavos klubuose

Nors dažnai sakoma, jog Bratislavos naktinis gyvenimas nėra toks audringas kaip kaimyninių šalių sostinių – Prahos arba Budapešto, tačiau Naujųjų metų naktį miestas atgyja, o minios žmonių šėlsta baruose ir klubuose iki pat paryčių. Tad, jei mėgstate vakarėlius, čia tikrai rasite ką nuveikti!

Pramogaudami Bratislavoje galite užsukti į vieną iš šių puikiai vertinamų klubų:

  • The Club
  • Rio Grande Night Bar
  • Great Club
  • Barrock
  • Trafo Music Bar

Naujuosius sutikite su AirGuru!

Sakoma – kaip sutiksi Naujuosius metus, tokie bus ir visi metai! Jei norite, kad 2024-ieji būtų kupini kelionių ir neišdildomų įspūdžių, bilietus į pirmąją metų kelionę griebkite jau dabar. Puikūs kelionių pasiūlymai jūsų jau laukia AirGuru.lt puslapyje!

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!