dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Geriausi Turkijos viešbučiai suaugusiems. Kurį pasirinkti? 🏨

Turkija – viena iš populiariausių poilsinių kelionių krypčių. Ši šalis kasmet sulaukia daugybės turistų iš viso pasaulio dėl nuostabių paplūdimių, gražios gamtos, turtingos kultūros ir istorijos, taip pat ir dėl itin didelio viešbučių pasirinkimo. Čia sau tinkamą apgyvendinimo vietą randa net išrankiausi. Ieškote romantiško pabėgimo, kur netrukdytų vaikų šurmulys, būtų galima pasimėgauti aukšto lygio paslaugomis? Geriausi Turkijos viešbučiai suaugusiems siūlo visa tai ir dar daugiau. Pristatome TOP viešbučius idealiam poilsiui.

💑ADAM & EVE 5*

Geriausi Turkijos viešbučiai suaugusiems siūlo ne tik ramų poilsį, bet ir daugybę pramogų. Beleko kurorte įsikūrusiame išskirtiniame, modernaus interjero viešbutyje teikiamos aukšto lygio paslaugos. ADAM & EVE rasite didelį pramogų ir vakarėlių pasirinkimą, o ramiai pailsėti galėsite šalia esančiame paplūdimyje bei prie baseinų.

👩‍❤️‍👩SIDE STELLA ELITE RESORT & SPA 5*

Modernus tik suaugusiems skirtas viešbutis Sidės kurorte siūlo atsipalaiduoti ir leistis į atostogas be rūpesčių. SIDE STELLA ELITE RESORT & SPA yra 3 restoranai, 2  baseinai, o pilnavertiškai pailsėti leis SPA procedūros!

👩‍❤️‍👨HYDE BODRUM 5*

Naujas (pastatytas 2024 m.) viešbutis Bodrume siūlo išskirtines ir prabangias atostogas išsiilgusiems romantikos bei jaukumo. HYDE BODRUM puikiai tiks tiek pavysaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams, nes įsikūręs ant jūros kranto, kur siūlomi vandens sporto užsiėmimai. Žinoma, geriausi Turkijos viešbučiai suaugusiems neatsiejami nuo tobulų SPA procedūrų!

👩‍❤️‍👩MICHELL HOTEL SPA BEACH CLUB 5*

Šiame Alanijos kurorte įsikūrusiame viešbutyje yra visko, ko tik gali prireikti tobuloms atostogoms. MICHELL HOTEL SPA BEACH CLUB svečiams siūlomi įvairių virtuvių patiekalai net trijuose restoranuose, gėrimai penkiuose baruose, o atsipalaiduoti padės SPA procedūros bei baseinai.

Kelionės į Turkiją

💑SELENE BEACH & SPA 5*

Puikiai keliautojų vertinamas viešbutis Alanijos kurorte siūlo ramų poilsį ir aukšto lygio aptarnavimą. Pasyvaus poilsio mėgėjai SELENE BEACH & SPA gali mėgautis saulės spinduliais privačiame paplūdimyje, šalia lauko baseino ir stogo deginimosi terasoje. Tobulą atsipalaidavimą suteiks pirčių kompleksas ir SPA procedūros!

👩‍❤️‍👨BALMY BEACH RESORT KEMER 4*

Ant jūros kranto Kemero kurorte įsikūręs viešbutis siūlo gardžius patiekalus a’la carte restorane, įvairius gaivinančius ir alkoholinius gėrimus keturiuose baruose, taip pat daugybę aktyvaus poilsio veiklų. BALMY BEACH RESORT KEMER – ideali ramaus poilsio oazė!

👩‍❤️‍👩THE RAGA SIDE 5*

Pačiame Sidės kurorto centre įsikūręs viešbutis kviečia romantiško poilsio ir nesibaigiančių pramogų išsiilgusius suaugusiuosius. THE RAGA SIDE Jūsų laukia įvairių virtuvių patiekalai dviejuose a’la carte restoranuose, pramoginiai renginiai, daugybė sporto ir aktyvių veiklų, o modernūs viešbučio numeriai idealiai tinka kokybiškam poilsiui!

Geriausi Turkijos viešbučiai suaugusiems su AirGuru! 🏨

Pristatėme TOP viešbučius Turkijoje tik suaugusiems, kuriuose galėsite ramiai ir netrukdomi pailsėti, atsipalaiduoti SPA centruose, mėgautis saulės voniomis paplūdimiuose ar šalia baseinų. Romantiškos atostogos garantuotos!

Jei reikia pagalbos išsirinkti kur apsistoti, kreipkitės į AirGuru komandą:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧 El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!