dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

Didžiausi muzikos festivaliai: kur vykti šią vasarą?

Neatsiejama vasaros dalis – muzikos festivaliai! Po atviru dangumi, apsupti bendraminčių, kuriuos vienija meilė muzikai, galime atsikratyti kasdienybės rūpesčių ir pasinerti į muzikos ir šokių sūkurį. Šis potyris tai tarsi trumpas pabėgimas nuo realybės, kupinas džiaugsmo, laisvės ir nepamirštamų akimirkų.

AirGuru komanda kviečia susipažinti su didžiausiais Europos festivaliais.

Tomorrowland 2024

Data: liepos 19-21 d. / liepos 26-28 d.

Vieta: Bomas, Belgija

Bilietai: https://www.tomorrowland.com/en/festival/tickets

Tomorrowland – tai elektroninės muzikos šventė, apie kurią, ko gero, yra girdėjęs kiekvienas! 20 kartą organizuojamas festivalis yra vienas didžiausių ir populiariausių EDM muzikos festivalių visame pasaulyje, kasmet suburiantis EDM pasaulio legendas ir garsenybes.

Šiais metais festivaliautojų lauks per 400 atlikėjų, tarp kurių tokie pasaulinio garso vardai kaip Swedish House Mafia, Tale of Us, Alesso, Amelie Lens, Bonobo, Dom Dolla, The Blessed Madonna ir David Guetta.

Open’er 2024

Data: liepos 3–7 d.

Vieta: Gdynia, Lenkija

Bilietai: https://opener.pl/en

Nuo 2002 metų Lenkijoje vykstantis festivalis kasmet vis labiau stebina savo kokybe ir garsiais vardais muzikos pasaulyje. Prieš metus festivalyje pasirodė Kendrick Lamar, Lizzo, SZA, Arctic Monkeys, o šiais metais audringą vakarėlį žada užkurti Dua Lipa, Doja Cat, 21 Savage, Air, Benjamin Clementine, Foo Fighters bei daugybė kitų puikių atlikėjų.

Įdomu, jog šis festivalis vyksta apleistame aerodrome, visai netoli Lenkijos kurortinio Gdynės miesto.

Primavera Sound Barcelona 2024

Data: gegužės 29 – birželio 2 d.

Vieta: Barselona, Ispanija

Bilietai: https://www.primaverasound.com/en/barcelona

Tai vienas didžiausių Europos alternatyvios muzikos festivalių, garsėjantis puikia programa, kurioje persipina perspektyvūs scenos naujokai su žinomais scenos vardais. Be to, festivalis gali pasigirti išskirtine lokacija – jis vyksta „Parc del Forum“ parke, plytinčiame prie pat jūros.

Šiais metais ant pagrindinės festivalio scenos lips Lana Del Rey, Troye Sivan, SZA, Peggy Gou bei daugybė kitų žvaigždžių.

Glastonbury 2024

Data: birželio 26 – 30 d.

Vieta: Glastonberis, Didžioji Karalystė

Bilietai: https://glastonbury.seetickets.com/content/extras

Jau daugiau nei 50 metų vykstantis „Glastonbury“ festivalis yra vienas žinomiausių ir ikoniškiausių muzikos reiškinių pasaulyje. Jis garsėja laisva dvasia ir unikalia atmosfera, kurią konstruoja ne tik įvairiausių žanrų muzikantai, bet ir menininkai, pristatantys parodas, kino seansus bei instaliacijas. Festivalyje būna daugiau nei 100 scenų, kuriose vyksta patys įvairiausi pasirodymai.

Įdomu, jog bilietai į šį festivalį būna išparduodami dar prieš paskelbiant jame pasirodysiančius atlikėjus.

Sziget 2024

Data: rugpjūčio 7 –12 d.

Vieta: Budapeštas,  Vengrija

Bilietai: https://szigetfestival.com/en/tickets/list/

„Sziget“ festivalis – tai kasmetinė muzikos ir meno fiesta, vykstanti Budapešte, Vengrijoje. Prasidėjęs 1993 m. kaip studentų renginys, šiandien yra didžiausias festivalis Vidurio Europoje, pritraukiantis daugiau nei 500 000 lankytojų iš viso pasaulio.

Šiais metais pagrindinėje festivalio scenoje galėsite išvysti tokius žymius vardus kaip Fred Again..., Martin Garrix, Sam Smith, Stormzy.

Exit 2024

Data: liepos 10-14 d.

Vieta: Novi Sadas, Serbija

Bilietai: https://www.exitfest.org/en

Prieš daugiau nei 20 metų kaip studentų maišto išraiška gimęs festivalis šiandien yra ryškus renginys Europos festivalių padangėje, pritraukiantis daugiau nei 200 000 lankytojų iš viso pasaulio. Šis festivalis vyksta Petrovaradino tvirtovėje, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą.

Šiais metais festivaliautojų renginyje lauks Carl Cox, Gucci Mane, Tom Morello, Barry Can't Swim, The Black Eyed Peas ir kiti.

Roskilde 2024

Data: birželio 29 – liepos 6 d.

Vieta: Roskildė,  Danija

Bilietai: https://www.roskilde-festival.dk/en/

Tai vienas seniausių Europos festivalių, vykstantis nuo 1971 metų Roskildės mieste, nutolusiame vos 30 kilometrų nuo Kopenhagos. Kasmet dešimtis tūkstančių lankytojų sutraukiantis renginys nėra komercinis, visas festivalio metu uždirbtas pelnas yra skiriamas labdarai.

Ant šią vasarą vyksiančio festivalio scenos lips Doja Cat, Jungle, Frank Carter and the Rattlesnakes, Heilung, Nia Archives bei daugelis kitų.

Vasarą keliaukite su AirGuru!

Vasara jau ne už kalnų, tad nedelskite ir vasaros atostogas planuokite jau dabar! Nesvarbu ar planuojate kelionę į muzikos festivalį, ar ieškote ramios atostogų krypties, šaunioji AirGuru komanda bus visuomet pasirengusi jums padėti.

Jei turite klausimų, susisiekite:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOKINSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!