dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Iš oro uosto į viešbutį ir atgal – užsakomieji pervežimai ar viešasis transportas?

Planuodami atostogas paprastai apgalvojame, į kokią šalį vyksime, kur apsistosime, ką aplankysime, tačiau taip pat svarbu apmąstyti, kaip keliausime šalies viduje, o visų pirma – kaip iš oro uosto pasieksime viešbutį.

UŽSAKOMIEJI PERVEŽIMAI

Užsakomieji pervežimai – tai paslauga, kuria pasinaudoję greitai ir lengvai pateksite iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Patyrę ir draugiški vairuotojai jus pasitiks sutartoje vietoje ir kartu su jūsų bagažu nuveš į reikiamą lokaciją.

Užsakomųjų pervežimų privalumai:

  • Nepatirsite jokio streso. Užsisakius pervežimą, vos išėjus iš oro uosto jus pasiims vairuotojas, kuris nuveš tiesiai iki viešbučio. Jums nereikės sukti galvos, kur eiti, į kokį autobusą arba traukinį sėsti bei kokioje stotelėje išlipti.
  • Didesnis komfortas. Pasirinkę iš anksto užsakomas pervežimo paslaugas, būsite užtikrinti, jog turėsite sėdimą vietą bei vietą savo bagažui. Piko metu viešuosiuose autobusuose arba traukiniuose galite susidurti su minia žmonių, todėl kelionės metu gali tekti stovėti bei visą laiką saugoti savo daiktus.
  • Atvyksite greičiau. Naudodamiesi pervežimo paslaugomis, jūs ne tik saugiai pasieksite tikslą, bet ir sutaupysite laiko. Kai kuriose šalyse viešasis transportas važinėja gana retai, todėl atvykstančio autobuso gali tekti laukti valandą ar ilgiau. Tuo tarpu, užsakytas transportas jūsų paimti atvyks reikiamu metu.

Užsakomieji pervežimai gali būti dviejų rūšių – grupiniai ir privatūs. Vykstant į poilsines keliones, grupiniai pervežimai paprastai būna įskaičiuoti į kelionės kainą. Šie pervežimai vykdomi užsakytu autobusu, kuris kelionės pradžioje jūsų lauks ore uoste, o kelionės pabaigoje – prie jūsų viešbučio. Tiesa, svarbu žinoti, jog šio tipo pervežimų metu galimi trumpi sustojimai išlaipinant/įlaipinant keleivius prie viešbučių, tad kelionės trukmė priklausys nuo sustojimų skaičiaus.

AirGuru kryptys, į kurias įskaičiuoti grupiniai pervežimai:

Tuo tarpu individualūs pervežimai gali būti vykdomi tiek kelionių organizatorių, tiek pačių keliautojų, užsisakant privačias pavėžėjimo ar taksi paslaugas. Jei pavėžėjimą norite užsisakyti dar Lietuvoje, susiekite su savo kelionių organizatoriumi ir pasiteiraukite apie privataus pervežimo galimybes.

Žinoma, galite pasinaudoti toje šalyje veikiančiomis taksi ir pavėžėjimo paslaugomis. Vienos populiariausių pasaulyje keleivių pavežėjimo platformų yra UBER ir BOLT. Jos veikia šiose Europos šalyse:

BOLT

UBER

Airija

Airija

Austrija

Austrija

Belgija

Belgija

Čekija

Čekija

Danija

Estija

Estija

Graikija

Ispanija

Ispanija

Italija

Italija

Jungtinė Karalystė

Jungtinė Karalystė

Kroatija

Kroatija

Latvija

Lenkija

Lenkija

Lietuva

Lietuva

Liuksemburgas

Malta

Malta

Moldova

Norvegija

Norvegija

Olandija

Olandija

Portugalija

Portugalija

Prancūzija

Prancūzija

Rumunija

Rumunija

Slovakija

Slovakija

Suomija

Suomija

Švedija

Švedija

Šveicarija

Šveicarija

Turkija

Ukraina

Ukraina

Vengrija

Vokietija

Vokietija

 

 

Nors pervežimo trukmė priklauso nuo atstumo, eismo sąlygų bei kitų aplinkybių, tačiau, vykstant su privačiu transportu, kelionės tikslą pasieksite greičiau nei pasirinkus grupinio pavežėjimo paslaugą, kadangi nereikės stabtelti kituose viešbučiuose ir laukti kol išlips keleiviai. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog šių paslaugų įkainiai paprastai skiriasi – grupinio pervežimo kaina dažniausiai bus mažesnė nei privataus.

Domina kelionė? Rinkis iš karščiausių pasiūlymų:

Informacija keliaujantiems su vaikais

Važiuojant užsakomuoju autobusu, vaikams iki 2 metų atskira vieta nepriklauso – jie keliauja sėdėdami tėvams ant kelių. Vaikams, vyresniems nei 2 metai, autobuse priklauso atskira vieta, tačiau vaikiškos kėdutės čia nėra suteikiamos.

Jei keliaujate naudodamiesi privačiu pervežimu, pranešti, jog jums bus reikalinga vaikiška automobilio kėdutė privalote užsisakinėdami transportą. Tiesa, ši paslauga gali kainuoti papildomai.

VIEŠASIS TRANSPORTAS

Viešasis transportas gali būti patogus ir pigus būdas nuvykti iš oro uosto į viešbutį ir atgal, jei lankotės mieste su gerai išvystytu viešojo transporto tinklu. Didžiuosiuose Europos miestuose iš oro uosto iki miesto centro važinėja autobusai, traukiniai arba metro, kuriuos rasite pačiame oro uoste arba vos tik iš jo išėjus. Nebijokite, jog nepavyks rasti viešojo transporto stotelės, paprastai oro uostuose link sustojimų veda ženklai. 

Štai, pavyzdžiui atvykus į žavingąją Italijos sostinę Romą, iš oro uosto (Čiampino ar Fiumičino) į miesto centrą pateksite vos per pusvalandį, o autobusai čia važinėja kas 10 minučių. Tiesa, susisiekimas viešuoju transportu puikus ir pačiame mieste. Romos gyventojai ir miesto svečiai gali naudotis tramvajais, metro, autobusais ir traukiniais. Iš viso yra daugiau nei 8000 viešojo transporto stotelių, todėl galite būti tikri, jog visuomet pavyks greitai nuvykti ten, kur jums reikia. Viešojo transporto kainos šiame mieste taip pat nesikandžioja. Nuvykti nuo oro uosto iki miesto centro jums kainuos 6-14 €, o vienos dienos neribotas viešojo transporto bilietais – 7 €. Ši kaina bus ženkliai mažesnė nei užsisakant privatų pervežimą ar taksi paslaugas.

Turite klausimų? Į juos atsakys AirGuru kelionių profesionalai!

Įsigiję kelionę visuomet įsiaiškinkite ar privatus perviežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal yra įskaičiuotas į kelionės kainą. Jei taip, daugiau sukti galvos nebereikės. Jei ne, neišsigąskite! Visų pirma, susisiekite su jus aptarnaujančiu kelionių organizatoriumi ir pasiteiraukite apie pervežimo galimybes. Antroji opcija – viešasis transportas. Apie jį pasiskaitykite internete, maršrutus pasižiūrėkite per „Google maps“ ar kitą toje šalyje veikiančią viešojo transporto programėlę. Na, o jei turite klausimų, į kuriuos nerandate atsakymų, susisiekite su mumis:

Telefonu: +370 (700) 22820
El. paštu: pagalba@airguru.lt


Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!