dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Kelionės sausį-vasarį. Kur skristi žiemos metu?

Kol Lietuvoje plyti gūdi žiema, o saulės spinduliai tik retkarčiais prasprūsta pro pilkus debesis, vos už kelių valandų skrydžio jūsų laukia saulėti, žydru dangumi bei šiltu klimatu džiuginantys kraštai. Tad, jeigu ir jūs pavargote nuo darganoto oro ir svarstote pabėgti nuo Lietuviškos žiemos, AirGuru komanda su jumis dalinasi 6 saulėtomis žiemos kryptimis.

Kanarų salos

Kanarai yra vienas geriausių pasirinkimų, jei žiemos mėnesiais ieškote saulės ir šilumos Europoje. Vulkaninės kilmės salynas išsidėstęs arčiau pusiaujo nei žemyninė Ispanija, todėl čia visuomet džiugina pasakiškas oras. Net žiemos mėnesiais temperatūra dienomis nenukrenta žemiau 15 °C, o paprastai svyruoja apie 20 °C.

Unikalaus kraštovaizdžio Kanarų salyną sudaro septynios pagrindinės salos – Tenerifė, Fuerteventūra, Gran Kanarija, Lanzarotė, La Palma, La Gomera ir El Hieras. Tikrai neprašausite žiemos atostogoms pasirinkę vieną iš jų! 

Malta

Jei svajojate apie atostogų kryptį, kur būsite apsupti pasakiško grožio gamtos, aplink tyvuliuojančios jūros, turtingo istorinio paveldo, galėsite ragauti gardų maistą, šėlti energinguose vakarėliuose bei džiaugtis puikiu oru ištisus metus, vykite į Maltą. Vienoje iš mažiausių Europos valstybių žiemos mėnesiais temperatūra svyruoja apie 16 °C ir paprastai nenukrenta žemiau 14 °C. Tad pirštines ir žiemines striukes tikrai galėsite palikti namuose, o vietoje jų į lagaminą krauti pavasarinius drabužius ir akinius nuo saulės.

Madeira

Atlanto vandenyno perlu vadinama sala turistus traukia žaliuojančia augmenija, margaspalvėmis gėlėmis, vulkaninės kilmės kalnais, stačiomis uolomis bei pasakiškais kriokliais. O visų geriausia, jog pavasariška temperatūra saloje laikosi ištisus metus. Nors sausio ir vasario mėnesiai Madeiroje yra šalčiausi, tačiau net šiuo metu temperatūra čia gali pakilti iki 20°C.

Dėl palankaus ir malonaus klimato žiemos mėnesiai yra puikus metas leistis į pasakiško grožio žygius. O jų šioje saloje ne viena dešimtis!

Alikantė

Ispanijos pietryčiuose įsikūręs miestas garsėja įspūdinga kultūra, vynuogių auginimo tradicijomis nuostabiu viduramžių miesto kraštovaizdžiu ir unikalia ispaniška atmosfera. Čia turistinis gyvenimas verda ištisus metus, kadangi net žiemos dienomis saulė orą sušildo iki 17°C. Todėl, jei trumpos ir darganotos lietuviškos žiemos dienos jau pabodo, Alikantėje tikrai galėsite pasišildyti saulės spinduliuose.

Kipras

Vos ištarus Kipro pavadinimą, prieš akis daugeliui keliautojų iškyla saulėtų atostogų vaizdiniai! Nors žiemos mėnesiais orai šioje saloje yra sąlyginai šaltesni, tačiau temperatūra įsidienojus gali pakilti iki 20°C. Negana malonaus oro, sausio-vasario mėnesiais Kipre ima žydėti migdolai. Pasakiško grožio žiedais apsipylę medžiai turistus džiugina nuostabiais reginiais. Taip pat, kalbant apie Kipro grožybes, negalima nepaminėti Troodo kalnų, graikų ir romėnų mitologinio palikimo, laukinės gamtos plotų bei nuostabių paplūdimių.

Egiptas

Egiptas vis dar išlieka viena populiariausių lietuvių atostogų krypčių žiemos mėnesiais. Šioje šalyje turistų laukia kokybiškas poilsis su aibe pramogų už prieinama kainą ir net iki 22°C sušylantis oras. Tiesa, jei leisti laiką tik viešbučio teritorijoje – ne jums, Egiptas turi ką pasiūlyti ir aktyviems bei smalsiems keliautojams. Keliaudami po Egiptą galite aplankyti didžiausius senovės pasaulio stebuklus – Cheopso piramidę, Didyjį Gizos sfinksą, įspūdingas šventyklas bei muziejus ir pasivaikščioti tūkstantmečius menančiomis gatvėmis.

Taip pat reikėtų nepamiršti, jog Egipto pašonėje besidriekianti Raudonoji jūra yra tikras perlas nardymo entuziastams.

Žiemos atostogas leisk saulėtuose kraštuose kartu su AirGuru!

Lietuviška žiema varo į neviltį? Svajojate apie saulę, žydrą dangų ir malonų vėjelį? Sausio ir vasario mėnesiams AirGuru komanda jums paruošė daugybę puikių kelionių pasiūlymų. Leiskis į kelionę jau dabar, o jeigu dvejoji arba kyla klausimų, kreipkis į AirGuru:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOKINSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!