dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kuri diena yra pigiausia apsistoti viešbutyje?

Ne paslaptis, jog apgyvendinimas paprastai sudaro gana didelę kelionės išlaidų dalį. Dėl šios priežasties AirGuru.lt komanda nutarė su jumis pasidalinti gudrybėmis, kurios padės rasti viešbutį už geriausią kainą.

Kurią savaitės dieną įsiregistruoti į viešbutį?

Dar prieš pandemiją kelionių paieškos sistemos „Kayak“ atstovai teigė, jog mažiausiai sumokėsite, jei į viešbutį įsiregistruosite – sekmadienį. Kadangi tai diena, kai iš viešbučių paprastai išsiregistruoja didžioji dalis keliautojų. Tačiau 2021 metais „Kayak“ atstovai atnaujino informaciją ir dabar, anot jų, pigiausia savaitės diena įsiregistruoti į viešbutį yra antradienis.

Viešbutį užsisakyti prieš mėnesį ar likus kelioms dienoms?

Viešbučių kainų palyginimo svetainės „Trivago“ duomenimis už kambarį daugiausiai mokėsite likus 2-3 mėnesiams iki kelionės. Tuo tarpu rezervuojant viešbučio kambarį likus pusmečiui ar daugiau, jums bus pasiūlytas didžiausias viešbučių ir kainų pasirinkimas.

Visgi, jei norite sutaupyti ir nebijote rizikuoti, kambario ieškokite prieš pat kelionę. Anot kelionių užsakymo svetainės „Hopper“, viešbutį rezervuojant iki kelionės likus mažiau nei trims savaitėms gali pavykti išsinuomoti net 30 proc. pigesnius kambarius. Tuo tarpu, jei jūsų rizikos kartelė dar aukštesnė, kambarių ieškokite paskutinėmis dienomis. Daugelyje viešbučių paprastai taikoma 24-48 valandų atšaukimo politika, tad, likus dienai arba dviems iki jūsų kelionės, viešbučiai, nenorėdami palikti tuščių kambarių, jums gali pasiūlyti puikių nuolaidų.

Keliaukite „ne sezono“ metu

Jei siekiate sutaupyti – keliaukite „ne sezono“ metu. Tiesa, vasaros sezonai įvairiuose kraštuose prasideda skirtingu laiku. Pavyzdžiui, Karibų salose šiltas ir malonus oras turistus paprastai džiugina nuo gruodžio iki balandžio. Tuo tarpu daugelyje Europos kurortų atostogų sezonas sutampa su Lietuviška vasara. Nepaisant to, šilti ir malonūs orai čia tęsiasi kur kas ilgiau. Pavyzdžiui, Turkijoje ar pietų Italijoje saulė ir šiluma atostogautojus lepina tiek rudens pradžioje, tiek pavasario pabaigoje. Tad, jei norite sutaupyti ir išvengti didelių turistų srautų keliaukite „ne sezono“ metu.

Prieš kelionę – tyrimas

Įvairios rekomendacijos yra puikus atspirties taškas planuojant kelionę ir ieškant viešbučio. Visgi, ieškodami viešbučio, analizę atlikite ir patys. Norėdami surasti geriausią kainos pasiūlymą aplankykite tiek didžiąsias nuomos platformas, tiek ir pačių viešbučių internetinius puslapius. Taip pat galite pasinaudoti tokiomis programėlėmis kaip „Trivago“ arba „Hotel Tonight“. Jų dėka matysite geriausius viešbučių ir kainų pasiūlymus jūsų kelionei. 

Atraskite populiariausius viešbučius!

Pigių kelionių pasiūlymai su AirGuru.lt

Jei ieškote pigios kelionės, tačiau nenorite apsikrauti lėktuvų bilietų bei skrydžių paieška, rinkitės AirGuru.lt kelionių pasiūlymus. Mūsų kelionių profesionalų komanda, naudodama inovatyvius įrankius ir analizuodama šiuolaikinę globalią turizmo rinką, parengs jums geriausius kelionių pasiūlymus.

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

Telefonu: +370 (700) 22 820

El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!