dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Palanga Italijoje: naujai pamėgta lietuvių kryptis – Riminis

Italų be galo mylimas ir lietuvių vis dažniau atrandamas Riminis yra tobula vieta atostogoms! Adrijos jūros pakrantėje įsikūręs miestas garsėja plačiais smėlio paplūdimiais, seklia žydra jūra, fantastišku naktiniu gyvenimu bei turtingu istoriniu paveldu.

O visų geriausia, jog atostogos šiame žaviame kurorte vasarą siekia tik 300 eurų žmogui, o ne sezono metu kelionių paketą galima rasti vos už 170 eurų.

Romos imperijos laikus menantis miestas

Riminis yra vienas seniausių Italijos miestų, kuris buvo įkurtas dar III amžiuje prieš mūsų erą. Romos imperijos laikais dėl puikios geografinės lokacijos jis tapo svarbiu ekonomikos ir kultūros centru, tokiu išliko ir viduramžiais. O prasidėjus Renesansui, dėka italų didikų Malatestų giminės, miestas dar labiau suklestėjo ir virto vienu iš Europos meno, mokslo ir literatūros atgimimo centrų.

TOP5 vietos Riminyje, kurios sudomins kultūros, istorijos ir meno gerbėjus:

  • Riminio senamiestis.
  • Tiberijau tiltas, kuris skaičiuoja jau 2000 metų.
  • viena seniausių romėniškų arkų.
  • Malatestos katedra.
  • senovinė miesto aikštė Cavour.

Auksinių paplūdimių kurortas  

Ant Adrijos jūros kranto įsikūręs kurortas poilsiautojus, tiek vietinius, tiek atvykusius iš svetimų šalių,  labiausiai vilioja auksinio smėlio paplūdimiais. Čia jie driekiasi net 15 kilometrų! Dėl švarių, plačių ir lėtai gilėjančių paplūdimių šis kurortas ypač pamėgtas šeimų su mažais vaikais. Na, o dėl puikių paplūdimio vakarėlių ir barų, šią vietą dažnai lanko jaunimas. 

Pramogų sostinė

Pramogų sostine tituluojamas Riminis – geras emocijas sukels visiems, nepaisant to, koks jūsų amžius. Vaikų svajonės išsipildys „Fiabilandia“ atrakcionų parke, kur mažieji įsisuks į didelį linksmybių sūkurį.

Tiesa, pramogų čia netruks ir nuotykių ištroškusiam jaunimui. „Mažaja Ibiza“ dar vadinamame Riminyje ant jūros kranto plyti aibė barų ir klubų, kuriuose muzika ir šėlsmas netyla iki paryčių.

Geriausiai vertinami Rimini barai:

  • Tiburon
  • Long Street Bar 127
  • Capogiro Rimini
  • Kiosko Rimini
  • BAR Gelateria Metro'

Aišku viena – Riminis yra itin universalus kurortas, atitinkantis kiekvieno atostogautojo poreikius. Tiesa, jei svajojate apie ramų ir tylų poilsį, apsistokite kiek toliau nuo miesto centro nutolusiose vietovėse. Na, o jei norite būti įvykių ir vakarėlių apsuptyje, rinkitės gyvenimą pačiame miesto centre.

Orai Riminyje

Žavusis Italijos kurortas turistus vilioja ir puikiais orais bei ilgu atostogų sezonu, kuris prasideda balandžio pabaigoje ir tęsiasi iki pat spalio. Įpusėjus pavasariui čia temperatūra pakyla iki 20°C, o vasaros mėnesiais šiluma laikosi apie 30°C. Nors rudenėjant orai vėl kiek atvėsta, tačiau išsilaiko maloni temperatūra – net lapkričio mėnesį būna saulėtų dienų, kuriomis įšyla iki 20°C.

Godos Problemos nuotykiai Riminyje

Į Riminį kartu su AirGuru šį rugsėjį sparnus kėlė ir garsi nuomonės formuotoja Goda Problema. Savo socialiniuose tinkluose per 300 tūkstančius sekėjų turinti mergina džiaugėsi Italijos kurorto teikiamais malonumais – šiltomis dienomis paplūdimyje, skaniu itališku maistu ir audringais paplūdimio vakarėliais. Be šių pramogų keturių dienų kelionės metu Goda suspėjo aplankyti ir nykštukinę valstybę – San Mariną, kurioje gyvena vos 33 tūkstančiai gyventojų. Tiesa, jei Riminyje nuspręsite atostogauti ilgiau, iš jo nesunkiai pasieksite ir kitus populiarius Italijos kurortus – Romą, Veneciją, Florenciją ar Neapolį.

Na, o kaip Godai sekėsi keliauti po Riminį galite išvysti jos Instagram paskyroje – @godaproblema.

Keliaukite į Riminį su AirGuru!

Atostogos Italijoje – visuomet puikus sprendimas! Na, o jei svajojate apie kokybišką poilsį paplūdimiuose bei vakarėlių ir pramogų gausą, nieko nelaukite ir atostogas Riminyje planuokite jau dabar. AirGuru.lt komanda jums paruošė puikių pasiūlymų, kurie tikrai bus draugiški jūsų piniginei.

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!