dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kelionė į Kretą viskas įskaičiuota: populiariausi viešbučiai

Atostogos Graikijoje turbūt kiekvienam asocijuojasi su saulėtomis dienomis paplūdimiuose, autentiška graikiška architektūra, gardžiais vietiniais patiekalais ir neįkainojamu poilsiu. Viena iš tūkstančių Graikijos salų Kreta yra viena populiariausių poilsinių kelionių krypčių. Kelionė į Kretą viskas įskaičiuota yra puikus pasirinkimas norintiems atsiduoti netrukdomam poilsiui ir niekuo nesirūpinti patiems. Svajojate apie atostogas Graikijoje, tačiau nežinote, kur apsistoti? Pristatome keletą populiarių viešbučių, kuriuos dažnai renkasi jaukaus poilsio išsiilgę keliautojai.

IBEROSTAR CRETA PANORAMA AND MARE 4*

⛱️Šis viešbutis siūlo tobulą poilsį Kretoje, nes yra įsikūręs ant jūros kranto, atokioje gamtos oazėje. IBEROSTAR CRETA PANORAMA AND MARE galėsite pramogauti baseinuose, ramiai atsipalaiduoti saulės terasoje, kur svečiams suteikiami skėčiai ir gultai. Viešbutis pritaikytas visai šeimai, tad čia nenuobodžiaus ir vaikai. Vaikams čia rengiamos diskotekos, yra žaidimų aikštelė, atskiras baseinas. Kelionė į Kretą bus ideali, jei pasirinksite poilsį šiame keliautojų pamėgtame viešbutyje.

BALI BEACH & SOFIA VILLAGE 3*

⛱️Kreta garsėja nuostabia gamta, nepamirštamais paplūdimiais ir skaidriu turkio spalvos vandeniu – tikras atostogų rojus! Pasimėgauti įspūdingais vaizdais galite apsistoję BALI BEACH & SOFIA VILLAGE viešbutyje. Čia galima ne tik pilnai atsipalaiduoti ir mėgautis saulės voniomis šalia baseinų, bet ir leistis į pažintį su graikiška kultūra šalia įsikūrusiuose tradiciniuose restoranuose ir kavinėse. Ant kalvos įsikūrusiame viešbutyje atsiveriantis vaizdas tiesiog atima žadą!

MEROPI HOTEL & APARTMENTS 4*

⛱️Viešbutis įsikūręs vos keli šimtai metrų iki paplūdimio, tad pasiruoškite nenutrūkstančioms vandens pramogoms! MEROPI HOTEL & APARTMENTS viešbutis svečiams siūlo ne tik ramų poilsį, bet ir nepamirštamus nuotykius vandens kalneliuose, net 3 baseinuose, o atsigaivinti padės teritorijoje esantis baras. Patogi viešbučio lokacija leidžia lengvai pasiekti kurorto Malijos centrą, kur galėsite dar artimiau pažinti graikišką kultūrą. Kelionė į Kretą viskas įskaičiuota bus nepamirštama!

JO AN BEACH 4*

⛱️Ant jūros kranto įsikūręs viešbutis JO AN BEACH siūlo nepamirštamas šeimos atostogas. Čia sau tinkamos veiklos ras tiek suaugę, tiek mažieji keliautojai. Kelionės į Kretą viskas įskaičiuota metu ramiai ilsėkitės paplūdimyje ar šalia baseinų, o viešbutyje įsikūręs restoranas siūlo gardžius tradicinius patiekalus. Vaikams čia įrengtas atskiras baseinas, vaikų žaidimų aikštelė. Nepraleiskite progos užsiimti vandens sportu ir pramogauti žydrojoje pakrantėje!

LYTTOS BEACH 5*

⛱️Atostogos Graikijoje – tobulos kaip niekad! Viešbutis LYTTOS BEACH turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Viešbučio teritorijoje yra net 4 baseinai, vandens kalneliai, 3 restoranai. Tobulai pailsėti ir atsipalaiduoti padės viešbutyje veikiantis SPA centras, o saulės voniomis galėsite mėgautis paplūdimyje, nes šis viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės nepamirštamu laiku!

SOL BY MELIA MARINA BEACH 4*

⛱️Jauki atmosfera, šalia esantis smėlio paplūdimys ir tobulas komfortas – visa tai ir dar daugiau Jūsų laukia SOL BY MELIA MARINA BEACH viešbutyje. Jame puikiai pailsėsite trijuose baseinuose, SPA centre, o tradicinių patiekalų galėsite paragauti restorane. Vakarais tikrai nenuobodžiausite, nes viešbutyje periodiškai organizuojami renginiai, o vaikams čia įrengtas atskiras baseinas su čiuožykla, žaidimų aikštelė. Kelionės į Kretą viskas įskaičiuota metu – tobulas poilsis visai šeimai!

BLUE SEA BEACH AFFILIATED BY MELIA 5*

⛱️Kalnų apsuptyje įsikūręs viešbutis svajingoje Kretoje siūlo nepamirštamas atostogas ir pažintį su Graikijos kultūra bei virtuve. Svajojate paragauti graikiškos, itališkos, viduržemio ir tarptautinės virtuvės patiekalų? Apsistokite BLUE SEA BEACH AFFILIATED BY MELIA viešbutyje! Čia taip pat galėsite užsiimti vandens sportu, leistis į ramius pasivaikščiojimus kurorto pakrante, o vaizdas pro langą atims žadą kiekvieną dieną!

Svajonių atostogos Graikijoje, Kretoje gali tapti realybe, jei pasirinksite nakvynę viename iš šių populiarių viešbučių. Vis dar dvejojate, kur apsistoti kelionės į Kretą metu? Kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt