dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Viskas apie paskutinės minutės keliones

Ar ir Jums kada nors teko susidurti su akimirka, kuomet pamatote „paskutinės minutės“ kelionės pasiūlymą, o nusprendus šį pasiūlymą pakartotinai surasti sekančią dieną, jo neberandate? Galbūt manote, kad tai – tik reklaminis triukas?

Paskutinės minutės pasiūlymai

Turbūt su prieš tai minėta situacija yra tekę susidurti daugeliui, tad norime trumpai Jus supažindinti su tuo, kas yra paskutinės minutės pasiūlymai ir kelionės, tam, kad ateityje išvengtumėte klaidų.

Tokio pobūdžio kelionės ne veltui turi tokį pavadinimą. Tai gali reikšti, kad nusprendus įsigyti kelionę už itin patrauklią kainą, susikrauti lagaminus ir leistis į kelionę gali tekti net ne po savaitės ar trijų dienų, bet po mažiau negu paros. Žinoma, leistis į tokio tipo kelionę turite būti pasiruošę čia ir dabar, kadangi ne visada pavyksta numatyti tokias keliones prieš pusę metų (turime omenyje, kuomet žmonės išsirenka atostogų datą po pusės metų, o atostogas renkasi būtent leisdamiesi į paskutinės minutės kryptis), tačiau dažnu atveju tokių kelionių kaina viską atperka. Pavyzdžiui, šiuo metu Airguru galite rasti paskutinės minutės kelionių pasiūlymus vos nuo 315€, o šio pasiūlymo likusi trukmė – mažiau negu 4 dienos. Stebina kaina? Galite rasti ir dar pigesnių pasiūlymų, pavyzdžiui, kelionė į Juodkalniją šią akimirką kainuoja 225€.

Paskutinės minutės kelionės geromis kainomis:

Kodėl skiriasi kelionės kaina?

Gali būti, kad skaitant šį straipsnį, prieš tai minėtosios kelionės, į Juodkalniją,  kaina bus kur kas didesnė. Kyla elementarus klausimas – kodėl? Visų pirma, taip gali nutikti greičiausiai dėl to, kad šį straipsnį skaitysite vėliau negu po keturių dienų ir tą minutę buvę paskutinės minutės kelionių pasiūlymai tiesiog nebegalios. Tačiau ar žinote, kad tokia situacija susiklostyti gali ir dėl to, kad nurodyta kelionės kaina dažnu atveju galioja tik tą akimirką? Kelionių kainos keistis gali ne tik kasdien, bet ir kas valandą, kadangi tam įtakos turi svyruojančios skrydžių, viešbučių kainos – jie gali pabrangti arba atpigti bet kuriuo momentu.

Kodėl svarbu kelionės paketą įsigyti čia ir dabar?

Tad, jeigu nusprendėte pasinaudoti paskutinės minutės kelionės pasiūlymu, patariame įsigyti kelionę čia ir dabar. Nelaukite, kadangi kitą dieną pasiūlymo gali tiesiog nebelikti. Nemanykite, kad prierašas „paskutinės minutės pasiūlymas“ su nurodymu, kad jis galioja ateinančias dvi valandas – tik noras pritraukti Jūsų dėmesį. Tai reiškia, kad rinkoje esančios kainos leidžia Jums pasiūlyti patį geriausią kainos ir kokybės santykį būtent šią akimirką. Airguru puslapyje matote tokias kelionių kainas, kokios jos yra būtent esamą akimirką. Ir tik nemanykite, kad paskutinės minutės pasiūlymai yra prastesni. Priešingai, tai gali būti geriausia kelionė Jūsų gyvenime.

Kodėl verta leistis į paskutinės minutės keliones?

Visų pirma, ar žinote, kad tokio pobūdžio kelionės dažnu atveju taupo Jūsų energiją? Taip teigiama todėl, kad atostogų planavimas dažnai tampa darbu, kuris sekina, tad impulsyviai įsigytas kelionės paketas tokioje situacijoje gali tapti geriausiu sprendimu. Taip pat, manoma, kad spontaniškos kelionės gali tapti kur kas įdomesnėmis, kadangi neturime išankstinės nuostatos, kur tiksliai norime nuvykti, ką aplankyti, kadangi būtent esantys pasiūlymai padiktuoja mūsų kelionės kryptį. Galbūt būtent toks sprendimas nulems tai, kad aplankysite šalį, kurioje dar niekada nesate buvę arba tai, kad aplankysite tokias vietas, į kurias tikrai neplanavote vykti. Kaip ir įprasti kelionės paketai, paskutinės minutės pasiūlymai taipogi yra visapusiškai pritaikyti pagal Jūsų norus ir poreikius – atostogų metu jauskitės šimtu procentu komfortiškai ir leiskite sau atsipalaiduoti. Rinkitės kryptis, kuriose apsistosite prabangiuose viešbučiuose arba, pavyzdžiui, tokias, kuriose didžiąją laiko dalį praleisite keliaudami miesto viduje.

Galbūt būtent dabar nusprendėte, kad jau poryt norite leistis į kelionę, tačiau negalite išsirinkti krypties? Susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią sprendimą būtent Jums:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!