dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Pigiausios kelionės į Turkiją. Kurį viešbutį pasirinkti? 💸

Kartais kelionės į Turkiją biudžetą planuoti sunku, o išvykti norisi jau visai greitai. Tokiu atveju atrodo, kad išeities nėra, tačiau skubame priminti – kokybiškas atostogas praleisti galima ir turint ribotą biudžetą! Pigiausios kelionės į Turkiją nebūtinai reiškia prastas atostogas ir nusivylimų kupiną išvyką. Pristatome pigius viešbučius Turkijoje neišrankiems keliautojams.

🌊HIMEROS BEACH HOTEL 4*

Šis viešbutis skirtas neišrankiems keliautojams, o jame svečių laukia lauko baseinas, numeriai su balkonais. Kemero kurorte įsikūręs HIMEROS BEACH HOTEL nuo paplūdimio nutolęs vos 350 metrų, tad karštos saulės vonios garantuotos!

🌊RIOS BEACH HOTEL 4*

Turbūt didžiausias šio viešbučio privalumas – vos už 50 metrų esantis paplūdimys. Kemere, Beldibio gyvenvietėje įsikūręs RIOS BEACH HOTEL yra ekonominio tipo viešbutis su lauko baseinu, saulės terasa, o svečiams laisvalaikį paįvairinti siūloma vandens sporto užsiėmimais, pramoginiais renginiais bei SPA procedūromis.

🌊IPSOS HOTEL 3*

Pigiausios kelionės į Turkiją turbūt sunkiai įsivaizduojamos be keliautojų pamėgto IPSOS viešbučio. Kemero kurorte, Beldibyje įsikūręs viešbutis siūlo atsipalaiduoti lauko baseine, privačiame paplūdimyje už 300 metrų, ragauti įvairių patiekalų restorane bei atsigaivinti gėrimais bare.

Kelionės į Turkiją

🌊SANTANA HOTEL 3*

Taip pat Kemero kurorte įsikūręs viešbutis siūlo ekonominį poilsį su viskas įskaičiuota maitinimo tipu. SANTANA HOTEL yra sezoninis lauko baseinas, o numeriai įrengti su visais būtiniausiais patogumais. Ramus poilsis Jūsų laukia vos už 300 metrų esančiame paplūdimyje!

🌊BELDIBI BEACH HOTEL 4*

Viešbutis Kemero kurorte kviečia išsiilgusius kaitrios saulės ir ramių atostogų be rūpesčių. Pigiausios kelionės į Turkiją metu BELDIBI BEACH HOTEL galėsite atsipalaiduoti lauko baseine ir leistis į aktyvias veiklas bei pramogas, skirtas visai šeimai!

Pigiausios kelionės į Turkiją su AirGuru! ☀️

Pristatėme viešbučius neišrankiems keliautojams, norintiems nesirūpinti didelėmis kelionės išlaidomis ir atsipalaiduoti po kaitria Turkijos nieko nelaukiant! Jei dvejojate, kur keliauti ir apsistoti, ar turite kitų klausimų, kreipkitės į AirGuru komandą.

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧 El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!