dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Kur keliauti? TOP 5 pigiausi Europos miestai

Ar žinote, kad vienas didžiausių mitų kalbant apie įvairaus tipo atostogas yra tas, kad norint keliauti - reikia krÅ«vos pinigų? Žinoma, vienos kelionės tikrai kainuoja daugiau, tačiau ar visuomet reikia rinktis pačias brangiausias kryptis? GalbÅ«t yra miestų, kurių aplankymas – prieinamas kiekvienam? 

Budapeštas

Vengrijos sostinė ir didžiausias miestas Budapeštas – viena pigiausių kelionių krypčių. Sakoma, kad šis miestas taip pat yra ir vienas gražiausių Europoje. Ä®domus ir turtingas kultÅ«rinis paveldas, didelė pramogų pasiÅ«la ir įspÅ«dinga architektÅ«ra – dalykai, pritraukiantys itin daug turistų ir priverčiančių juos vėl ir vėl grįžti atgal į šÄ¯ miestą. Sakydami, kad Budapeštas turi itin didelę ir plačią pramogų pasiÅ«lą, turime omenyje, kad čia kiekvienas ras sau tinkamą veiklą - visai nesvarbu ar norite geriau pažinti miestą, lankytis įvairiuose muziejuose, ar svajojate apie įvairius vakarėlius - šiame mieste tikrai rasite ką nuveikti! 

Bratislava

Lyginant su kitais miestais Europoje, galima drąsiai teigti, kad Bratislava – vienas iš prieinamiausių miestų kiekvienam keliautojui. Tik negalvokite, kad pigiame mieste JÅ«sų atostogų kokybė suprastės. Priešingai. Bratislava – miestas, apie kurį, grįžę namo, dar ilgai galvosite ir dalinsitės kelionės įspÅ«džiais. Jeigu esate gero maisto fanatikas, o vietinių patiekalų ragavimas – JÅ«sų silpnybė, tuomet turime Jums džiugių naujienų - kainos įvairiuose restoranuose, kavinėse, baruose šiame mieste ypatingai žemos. Bratislava gali pasiÅ«lyti ne tik žemas kainas, bet ir nuostabaus grožio senamiestį ir kitas lankytinas vietas: Bratislavos pilį, Šv. Martyno katedrą, Šv. Mykolo vartus, Mėlynąją bažnyčia ir daugybę kitų! Ä®domi, žavinga ir jauki Bratislava laukia JÅ«sų.

Praha

TurbÅ«t esate girdėję apie pigias, trumas keliones į Prahą - tai tartum romantiškas pabėgimas nuo susidariusios rutinos. Ar žinote, kad šis miestas vadinamas Šimto bokštų miestu”? Daugybė lankytinų vietų, įvairÅ«s paminklai, skulptÅ«ros - Prahos miesto istorija be galo įdomi ir yra siekianti daugiau negu tÅ«kstantį metų! Jeigu Bratislava gali tapti tikru džiaugsmu maisto mėgėjams, tuomet Praha nė kiek neatsilieka, kadangi kainos ir kokybės santykis čia – kvapą gniaužiantis. Dienos metus leiskitės į gražiausias vietas ir lankytinus objektus, susipažinkite su miestu ir jo istorija, kultÅ«ra, na o vakare atsipalaiduokite ir leiskitės į skonių kelionę - paragaukite tradicinių čekiškų patiekalų: guliašo, keptos kiaulienos, saldžių pyragų.. Praha tarpusavyje sugeba puikiai suderinti įspÅ«dingą istorija ir inovatyvumą!

Varšuva

Atvykus į Varšuvą sunku patikėti, kad viešnagė šiame mieste – tokia pigi. Turistai čia jaučiasi lyg bÅ«tų vadinamajame pasaulio centre: įspÅ«dingo aukšÄio pastatai, didinga architektÅ«ra, didelė viešbučių ir restoranų įvairovė. Šis miestas taip pat svetingai pasitinka tuos, kurie mėgsta dalyvauti įvairiuose renginiuose - čia nuolat kas nors vyksta: teatro pasirodymai, koncertai, operos, baletas.. Tad Varšuva yra puiki vieta, jeigu norite kultÅ«riškai praturtėti. Nors pragyvenimo lygis Varšuvoje – aukštas, tačiau kainos čia tikrai nesikandžioja: leiskite sau vakarieniauti prabangiuose restoranuose ir aplankyti visus garsiausius lankytinus objektus, o esant norui - pasinerti ir į įspÅ«dingą naktinį gyvenimą.

Valeta

Valeta – ne tik Maltos sostinė, bet ir pagrindinis jos uostamiestis. Šis miestas taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašÄ…! O kur dar šiltas klimatas, nuostabÅ«s paplÅ«dimiai, įspÅ«dingai skaidrus, gėlas vanduo, įdomi šalies ir miesto istorija, įvairios lankytinos vietos.. Tai tik maža dalis priežasčių, kodėl kiekvienais metais šÄ¯ miestą aplanko daugiau negu 1 milijonas turistų. Nors skaičius atrodytų didelis, tačiau Valeta yra tiesiog nuostabi vieta, jeigu trokštate pailsėti nuo triukšmingo gyvenimo ir didelio kasdienio tempo. Visai nesvarbu, kurioje vietoje apsistosite, kadangi šiame mieste tikrai maži atstumai, o laikas vaikšÄiojant siauromis Valetos gatvelėmis gali tapti mėgstamiausia JÅ«sų atostogų veikla.

Ruoškitės atostogoms jau dabar!

Tad negalvokite, kad atostogos – itin brangus malonumas! Atostogauti gali kiekvienas, tereikia rasti tai, kas geriausiai tinka bÅ«tent Jums. Na, o jeigu vis dar svarstote, mes esame tam, kad padėtume Jums suplanuoti bÅ«simas atostogas:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!