dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kainos Graikijoje: kiek pinigų reikės savaitės atostogoms? 💶

Graikija – daugybę salų turinti valstybė prie Viduržemio jūros. Ši Europos šalis pasižymi tūkstantmečius siekiančia istorija, turtinga tradicinių patiekalų įvairove, nuostabiais žygiais, senoviniais vienuolynais, šurmulingu naktiniu gyvenimu… Tai tik keletas priežasčių, kodėl kelionę į Graikiją kasmet renkasi turistai iš viso pasaulio. Kainos Graikijoje, atrodo, turėtų būti aukštos, tačiau iš tiesų puikias atostogas galima praleisti turint ribotą biudžetą.

Atostogos Graikijoje už prieinamą kainą

Norint suplanuoti kelionės biudžetą savaitei, reikėtų apskaičiuoti, kiek pinigų išleisite kiekvieną dieną. Pristatome vidutines apgyvendinimo, maisto, transporto, lankytinų vietų kainas Graikijoje:

🛏️Nakvynė hostelyje: 15–25 Eur už naktį;

🛏️Privatus kambarys hostelyje: 30–60 Eur už naktį (kaina gali šiek tiek skirtis Mykonos ir Santorini salose);

🛏️Ekonominis viešbutis: 40–60 Eur už naktį;

🍽️Patiekalas nebrangiame restorane: ~15 Eur;

🍽️Graikiškos salotos: 5,50–8 Eur;

🍽️Jūros gėrybių patiekalas: 15–20 Eur;

🍽️Vietinis alus (0,5 L): 4,50 Eur;

🍽️Puodelis Cappuccino kavos: 3,32 Eur;

🍽️Alkoholiniai kokteiliai: 12–15 Eur;

🎫Ekskursijos: 15–50 Eur;

🎫Ekskursijos laivu: 10–35 Eur;

🎫Keltai: 25–70 Eur į vieną pusę;

🚌Viešasis transportas: 1–2 Eur į vieną pusę;

🖼️Muziejai/istorinės vietovės: 10–20 Eur.

Galima teigti, kad Graikija nėra labai brangi kelionių kryptis, žinoma, išlaidos priklauso nuo poreikių ir nuo to, kurioje saloje nuspręsite apsistoti. Atostogų Graikijoje diena asmeniui gali kainuoti nuo 40 Eur iki 200+ Eur. Kainos Graikijoje puikiai pateiktos ir šioje interneto svetainėje, informacija čia nuolat atnaujinama.

Pigi kelionė į Graikiją – įmanoma?

Trumpai pristatėme kainas Graikijoje, tad akivaizdu, kad išlaidas galima planuoti pagal savo atostogų poreikius. Išleisti galima mažiau išvengiant populiarių turistinių vietų, keliaujant viešuoju transportu, valgant nebrangiuose vietiniuose restoranuose, planuojant lankytinų objektų lankymą, įsigyjant kombinuotus bilietus ir pan.

Štai keletas patarimų pigioms atostogoms Graikijoje:

😎Nebrangūs pietūs. Patikrinkite kainas restoranuose pagal graikiškų salotų ir duonos taisyklę. Jei duona kainuoja 0,50 euro, o graikiškos salotos - mažiau nei 7 eurus, restoranas yra nebrangus. Papildomas patarimas: mėgaukitės pigiais patiekalais, tokiais kaip gyros, kuriems išleisite mažiau nei 10 eurų per dieną.

😎Ekonomiškas transportas. Vietoj automobilio išsinuomokite mopedą, tokiu būdu bus patogu ir ekonomiška keliauti, ypač salose.

😎Keliaukite nepramintais takais. Vykite į mažiau žinomas šalies vietoves ir mėgaukitės iki 30 proc. (kartais ir daugiau) mažesnėmis kainomis.

😎Keltai su nakvyne. Sumažinkite išlaidas keliaudami keltais su nakvyne, nes taip galite sutaupyti iki 50 proc. ir padengti nakvynės išlaidas.

😎Pigūs gėrimai. Parduotuvėje vynas kainuoja nuo 4 Eur už butelį, daug pigiau nei baruose.

😎Viešasis transportas. Keliaukite autobusais, o ne brangiais taksi.

😎Kombinuotieji lankytinų objektų bilietai. Pirkite kombinuotus istorinių objektų bilietus ir taip sutaupysite pinigų. Pavyzdžiui, istorinių objektų Atėnuose bilietus galima įsigyti čia.

Kelionės į Graikiją

Pigios kelionės į Graikiją su AirGuru!

Trumpai pristatėme kainas Graikijoje, kad artėjančių atostogų metu būtų galima sklandžiau planuoti išlaidas ir sutaupyti! Jei svarstote, kurią salą pasirinkti, kur apsistoti, ar turite kitų klausimų – kreipkitės į AirGuru komandą.

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!

Kada keliauti į Graikiją?

Kelionę į Graikiją geriausia rinktis pavasarį, ankstyvą vasarą (gegužę, birželį) ir rudenį (rugsėjį, spalį).

Kiek trunka skrydis į Graikiją?

Skrydis į Graikiją iš Vilniaus trunka ~ 3 val.