dirbame 24/7
1
Įkvėpimui 💡

Savaitgalio kelionės: populiariausios kryptys už prieinamą kainą

Norisi pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių, patiriamo streso darbe ar namuose, pabėgti į šiluma alsuojančią ir saulėtą šalį, tačiau nesate pasiryžę ilgai kelionei? Savaitgalio kelionės yra puiki išeitis tiems, kurie nori bent trumpam atsitraukti nuo įsipareigojimų, pasikrauti naujų idėjų ir minčių. Į trumpas keliones galite leistis nieko nelaukdami, o įspūdžių tikrai parsivešite! Pristatome populiariausias šių kelionių kryptis, kurioms nereikia didelio biudžeto.

Trumpa kelionė į Italiją – atraskite garsųjį Riminį

Trumpos kelionės neįsivaizduojamos be žavingosios Italijos. Šioje šalyje visada yra ką pamatyti ir paragauti, o Italijos gamta nepalieka abejingų! Viena iš populiariųjų kelionių į Italiją krypčių – uostamiestis Riminis, kuris žavi viso pasaulio keliautojus kokybiškais paplūdimiais, senosios Italijos architektūra bei tradiciniais italų patiekalais. Riminis Italija traukia tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus keliautojus, nes čia sau tinkamos veiklos ras kiekvienas! Pailsėję paplūdimyje galima leistis į pažintį su miestu, kuriame daug restoranų, kavinių, barų, pasilinksminimo vietų. Keliaujant čia per keletą dienų galima daug nuveikti ir pamatyti, nes miesto lokacija leidžia greitai pasiekti kitą valstybę – San Mariną.

Roma – Italijos centras ir muziejus po atviru dangumi

Trumpos kelionės turbūt kiekvienam asocijuojasi su Italija ir būtent šios šalies sostine Roma. Tai yra ne tik didžiausias Italijos miestas, sostinė, bet ir muziejum po atviru dangumi vadinama vietovė, kur pasivaikščiojimo metu galima apžiūrėti ne vieną antikinį ar viduramžių paminklą. Vienas iš garsiausių Romos lankytinų objektų – Koliziejus. Jis dar kitaip vadinamas Flavijaus amfiteatru ir buvo naudojamas gladiatorių kovoms bei įvairiems pasirodymams. Šiais laikais tai yra Romos simbolis, pritraukiantis daugybę turistų iš viso pasaulio. Kelionė į Romą bus ideali pavasarį, kai turistų yra mažiau ir eilės prie lankomų objektų trumpesnės. Per keletą dienų šiame mieste tikrai daug pamatysite, tad nedvejodami leiskitės į pažintį su Italijos pažiba Roma!

Egiptas – atostogos be rūpesčių

Egiptas – viena populiariausių kelionių krypčių, kurią renkasi idealaus poilsio siekiantys keliautojai. Galbūt nustebsite, bet pilnam atsipalaidavimui Egipte užteks ir keleto dienų. Trumpos kelionės gali būti ne tik pažintinės, bet ir poilsinės – būtent atostogoms be rūpesčių galima rinktis keliautojų jau pamėgtus Egipto viešbučius. Mėgaukitės viskas įskaičiuota maitinimo tipu, ramiai ilsėkitės prie baseinų ar paplūdimyje, o per šią trumpą kelionę turėsite progą artimiau susipažinti su Egipto kultūra, paragauti vietinių patiekalų. Vienas iš populiariausių kurortų Hurgada – tikras poilsinių kelionių rojus! Beliko susikrauti lagaminą ir pasiruošti kaitrios Egipto saulės vonioms!

Kokios gi savaitgalio kelionės be Vokietijos?

Kelionė į Vokietiją – idealus pasirinkimas norintiems kelioms dienoms pamiršti visus rūpesčius, pakeisti aplinką, pasimėgauti ramiais pasivaikščiojimais ir pažinti kitą kultūrą. Vokietija tikrai turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui, o šalies sostinė Berlynas nustebins lankytinų objektų gausa. Čia vos per kelias dienas suspėsite pamatyti garsiąją Berlyno sieną, kurią puošia padalintą Vokietiją ir jos susivienijimą įamžinę paveikslai. Taip pat galite aplankyti miesto simboliu tapusius Brandengurbo vartus, Berlyno televizijos bokštą, Aleksandro aikštę ir dar daugiau!

Malta – viduržemio jūros perlas

Įsivaizduokite – nuostabūs gamtos peizažai, žalias kraštovaizdis, siauros gatvelės, unikali senovinė architektūra… Ir visa tai patirti galima vos per kelias dienas! Kelionė į Maltą – tobulas pasirinkimas savaitgalio išvykai. Šioje mažoje valstybėje rasite viską, ko reikia ramiam ir jaukiam poilsiui. Maltos sostinė Valeta yra įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą, tad čia tikrai kiekvienas kampelis nustebins savo grožiu. Apsilankykite Šv. Jono katedroje, Aukštutiniuose Barrakka soduose. Kelionės į Maltą metu taip pat galite apsilankyti Paolos mieste, kuris garsėja požeminiu nekropoliu – vienintele pasaulyje požemine šventykla.

Trumpos kelionės su AirGuru!

Pailsėkite nuo kasdienybės pasirinkę trumpas atostogas vienoje iš minėtų krypčių. Vis dar dvejojate, kur nuvykti savaitgalį? Kreipkitės į AirGuru komandą!

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt