dirbame 24/7
1
Kelionių naujienos 🔔

ADVENTUR 2024 – kokių nuolaidų kelionėms tikėtis šiemet?

Metų pradžia – tobulas metas susipažinti su karščiausiomis 2024-ųjų kelionių kryptimis ir pradėti planuoti savo vasaros atostogas! 😎O tą padaryti bus daug lengviau ir ženkliai pigiau apsilankius tarptautinėje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur  2024“, vyksiančioje sausio 26-28 dienomis, „Litexpo“.

Parodoje dalyvaus ir susitikti kvies ir „AirGuru“ komanda, kuri šiais metais lankytojus pasitiks su ypatingais pasiūlymais ir dar niekur nematytomis nuolaidomis. 🙌

Vyks 11-ąjį kartą

Paskutinį sausio savaitgalį, 26-28 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centrą  „Litexpo“ tradiciškai užplūs aktyvų gyvenimo būdą propaguojantys ir atostogoms bei poilsiui neabejingi asmenys. Visi jie čia rinksis dėl jau 11-ąjį kartą rengiamos tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“.  

Vienintelė tokio tipo paroda Lietuvoje šiais metais žada nustebinti su jau gerai žinomais bei naujais nuotykiais. „Adventur 2024“ stendai bus pilni įspūdingų pasiūlymų, kurie padės lankytojams atrasti naujas vietas ir pasinerti į skirtingas kultūras.

Tiesa, renginyje lankytojų lauks ne tik kelionių organizatoriai, agentūros, turizmo centrai ir aktyvaus laisvalaikio organizatoriai, bet ir įdomios paskaitos bei diskusijos. Parodoje savo istorijas pasakos keliautojas Audrius Sutkus, „Nemo kelionių“ projekto sumanytojas Renatas Žyla, garsi sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė, aktorius Leonardas Pobedonoscevas, TV laidų vedėjas Edvardas Žičkus, renginių organizatorius ir vedėjas Jogaila Morkūnas bei vieni žinomiausių šalies keliautojų Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus.

Didžiausios nuolaidos metuose

Kaip ir kasmet aktyvaus laisvalaikio ir turizmo parodoje „Adventur 2024“ susitikti kvies ir kelionių agentūra „AirGuru“. Šiais metais parodos lankytojus mūsų komanda pasitiks su įspūdingais pasiūlymais ir didžiausiomis nuolaidomis metuose. Nors akcijos bus taikomos absoliučiai visiems atostogų paketams, tačiau išskirtinės, kaip niekada žemos kainos lauks kelionėms į turistų pamėgtą Turkiją, saulėtąją Graikiją, svaiginančią Ispaniją ir įspūdingomis panoramomis apsuptą Juodkalniją.

Tai pat apsilankę parodoje turėsite išskirtinę progą betarpiškai pabendrauti su „AirGuru“ kelionių profesionalais, kurie bus pasirengę padėti bet kokiu su kelionėmis susijusiu klausimu – nuo kelionės maršruto planavimo, smagiausių ekskursijų ir įdomiausių lankytinų vietų iki geriausių viešbučių pasirinkimo bei biudžeto planavimo.

„AirGuru“ komanda jūsų lauks 5 salėje, C11A stende.

Susitikime parodoje „Adventur 2024“!

Nesvarbu ar esate patyręs keliautojas, ar tik pradedate domėtis kelionių pasauliu, nepraleiskite galimybės apsilankyti didžiausioje turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje Baltijos šalyse „Adventur 2024“. Nelaukite paskutinės akimirkos, savo atostogas pradėkite planuoti jau dabar! ✈️

Bilietus į parodą įsigyti galite ČIA.

O jei iškilo daugiau klausimų susijusių su kelionėmis, susisiekite su mumis:  

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOKINSTAGRAM ir TIKTOK kanaluose!