dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

TOP 5 povestuvinės kryptys

Kiekviena jaunavedžių pora svajoja, jog jų bendro gyvenimo pradžia prasidėtų tarsi pasaka. O kur geriau pradėti medaus mėnesį, nei romantiškoje kelionėje?

Šiandien AirGuru komanda su jumis dalinasi 5 populiariausiomis povestuvinės kelionės kryptimis. Nesvarbu, kurią iš šių krypčių pasirinktumėt, kiekvienoje jų galėsite džiaugtis romantišku poilsiu vienas kito glėbyje. 

Balis

Jei norite atitrūkti nuo kasdienybės šurmulio ir pasimėgauti romantiškomis akimirkomis dviese unikaliame pasaulio kampelyje, vykite į Balį. Nors Balis yra nedidelė sala milžiniškame Indonezijos salyne, tačiau ji tikrai turi ką pasiūlyti – nuo autentiškų gamtos kampelių iki aukščiausios klasės viešbučių. Smaragdo spalvos vandenynu apsuptoje Balio saloje išvysite ne tik didingus ugnikalnius, paslaptingas džiungles, pasakiškus krioklius bei akį veriančias ryžių terasas, bet ir tūkstančius šventyklų, spalvingus ritualus ir ceremonijas. O kur dar šilti ir draugiški vietiniai gyventojai, pagarbus požiūris į turistus ir aukščiausios klasės aptarnavimas.  Ne veltui indų poetas Rabindranatas Tagore apie šią salą yra pasakęs – tai paskutinis rojus Žemėje.

Amalfio pakrantė, Italija

Atsidūrus Amalfio pakrantėje nesunku suprasti, kodėl ši vieta yra viena iš populiariausių povestuvinių kelionių krypčių. Amalfio pakrantės kraštovaizdis užburia įsimylėjėlius kvapą gniaužiančia gamta, spalvotais, kalnuose įsitaisiusiais nameliais, dangaus mėlynumo jūra ir kvepiančiomis citrinmedžių giraitėmis.

Tiesa, Amalfio pakrantė yra kur kas daugiau nei tik pasakiškas kraštovaizdis. Ši vieta žavi lėtesniu gyvenimo tempu, italų gebėjimu mėgautis esamu momentu ir šypsotis pasauliui. Ši ramybe ir romantika persmelkta atmosfera kiekvieną porą priverčia pasimėgauti nuostabiomis akimirkomis kartu ir patirti tikrą meilės magiją.  

Ieškote povestuvinės kelionės? Rinkitės iš romantiškiausių pasiūlymų:

Maldyvai

Vos išgirdus žodį – Maldyvai, galvoje ima suktis mintys apie romantiškas atostogas dviese. Šią Indijos vandenyne esančią valstybę sudaro daugiau kaip 1000 koralinių salų, kurios vilioja plačiais balto smėlio paplūdimiais, skaidriu kaip krištolas pakrančių vandeniu ir magišku povandeniniu pasauliu.

O kurortai, atvykusiems į Maldyvus praleisti medaus mėnesio, kasmet siūlo vis romantiškesnius potyrius – nuo vakarienės žvakių šviesoje ant jūros kranto iki medinių namelių ant vandens, į kuriuos patekti galima tik valtele.

Graikija

Graikija ir jos salos paprastai sužavi kiekvieną čia atvykusį! Įspūdingo grožio gamta, antikinės kultūros paslaptys ir kitos istorinės vertybės, maloniai šildanti saulė, žydras jūros vanduo bei kulinariniai virtuvės šedevrai – kaip galima neįsimylėti Graikijos?

Tiesa, romantiškiausiomis salomis Graikijoje tituluojamos – Mykonos, Santorinio ir Zakinto salos. Pirmoji sala vilioja auksiniai paplūdimiai, aukščiausios klasės aptarnavimu ir pramogomis iki paryčių. Santorinis žinomas dėl baltai mėlynais stogeliais nusėtos pakrantės, unikalaus vulkaninės kilmės kraštovaizdžio ir, žinoma, vienų gražiausių pasaulyje saulėlydžių, kurie taip žavi įsimylėjėlius. Na, o meilės sala vadinamas Zakintas paperka vaizdais tarsi iš atvirukų. Kvapą gniaužiantis kraštovaizdis ir nuostabiausi paplūdimiai leis atsipalaiduoti ir pasidžiaugti romantiška vienas kito draugija.

Mauricijus

Dar viena tobula kryptis kopinėti medų – rojumi žemėje vadinamas Mauricijus. Šią salą supa krištolo skaidrumo vanduo, akinančio baltumo paplūdimiai bei vienas pasaulyje didžiausių koralinių rifų, žavinčių pasakišku povandeniniu pasauliu. Negana to, poilsiautojų čia laukia egzotiška, įspūdingo grožio gamta,  žymios istorinės vietos, prabangūs viešbučiai, išskirtinė virtuvė bei itin draugiški vietiniai gyventojai. Šioje saloje netruks veiklių nei aktyvaus laisvalaikio ištroškusiems įsimylėjėliams, nei apie prabangą ir kokybišką poilsį svajojančioms poroms.

Ieškote povestuvinės kelionės? Rinkitės iš romantiškiausių pasiūlymų:

Į povestuvinę kelionę leiskitės su AirGuru.lt

Ieškote tobulos krypties povestuvinei kelionei? Mūsų komanda jums paruošė daugybę romantiškų pasiūlymų jūsų medaus mėnesiui. Griebkite vieną jau dabar ir džiaukitės nepamirštamais įspūdžiais vienas kito draugijoje!

Jei turite klausimų apie keliones, susisiekite su mumis:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM!