dirbame 24/7
1
Naudingi patarimai 👌

Kaip nepraleisti geriausių lankytinų vietų ruošiantis kelionei?

Tinkamas pasiruošimas kelionei – itin svarbus, siekiant iš atostogų pasisemti viską, ką įmanoma geriausio. Svarbu ne tik įsidėti tinkamų drabužių, susikrauti lagaminą ar apsidrausti, tačiau ir susidaryti preliminarų planą, ką norite pamatyti kelionės metu. Šiame straipsnyje iš arčiau susipažinkite su šaltiniais, kuriuose galite rasti visą informaciją apie tai, kokias vietas būtina aplankyti atostogaujant. 

Be abejonės, visiems gerai žinomos platformos: Google lankytinos vietos ir TripAdvisor taip pat yra geri informaciniai šaltiniai, tačiau laikas pažvelgti ir kitur! ✈️🏔️

📸 Instagram

Socialiniai tinklai gali būti puikus šaltinis kelionių įkvėpimui - Instagrame naudojant „haštagus“ su šalių arba miestų pavadinimais galite ne tik rasti lankytinų vietų pavadinimus, tačiau ir sužinoti detalesnę informaciją apie objektą: kada į jį galite patekti, kokia bilieto kaina, kokia lankytino objekto istorija. Daugybė keliautojų savo patirtimi dalinasi būtent šiame socialiniame tinkle, tad tai puiki proga atrasti ne tik visiems gerai žinomas, bet ir naujas, dar nepažintas vietas. Instagrame taipogi galite rasti begalę idėjų nuotraukoms.

📸 Facebook grupės

Facebook grupės taip pat gali tapti gera platforma sužinoti naujausią informaciją apie šalį, į kurią ketinate vykti. Yra begalė grupių, kuriose kelionių entuziastai iš viso pasaulio dalinasi įvairiomis patirtimis, kurios Jums gali tikrai praversti ir būti įdomios. Taip pat, čia galite sulaukti pagalbos jeigu kiltų kokių nors klausimų, pavyzdžiui, į kurį objektą verta vykti vakare, o į kurį - dienos metu?

📸 TikTok

Savo vietą socialinių tinklų padangėje užsitikrinęs TikTok gali tapti tikru pagalbininku planuojant kelionę - vis daugiau žmonių šioje platformoje dalinasi ne tik kelionių įspūdžiais, bet ir patarimais, taip pat darosi vis labiau populiaru kurti įvairius video su vaizdais iš kelionių, kurie Jums gali padėti dar lengviau atrasti vietas, kurias būtų verta aplankyti kelionės metu.

📸 Reddit

Tai platforma, kurioje taip pat įmanoma rasti bendraminčių iš viso pasaulio, todėl galite ne tik skaityti kitų žmonių atsiliepimus ir nuomones apie tam tikras šalis ir vietas, tačiau ir patys inicijuoti diskusiją Jums rūpimais klausimais. Reddit bendruomenė išties draugiška, todėl čia be vargo rasite vietas, kurias būtina aplankyti viešint skirtinguose pasaulio kampeliuose.

📸 Youtube kelionių kanalai

Youtube platformoje galite rasti ne vieną kelionių kanalą, kuriuose gausu vaizdinės medžiagos apie įvairias šalis ir miestus. Žiūrint vaizdo įrašus didžiausias privalumas yra tai, kad galite viską matyti ir įvertinti patys. Rašant ne visada pavyksta perteikti įvairias emocijas, kurias gali sukelti lankytinas objektas (pavyzdžiui, sunku aprašyti, kaip atrodo kraštovaizdis, na, o jį pamačius, Jums gali būti šimtu procentų aišku, kad aplankyti tam tikrą vieta – tikrai verta). Taip pat ne bėda, jeigu nesuprantate anglų kalbos, šiai dienai turime daugybę lietuvių kūrėjų, kurių turinys – apie keliones. O dar puiku ir tai, kad galite rasti tiek keliautojų mėgėjų, tiek tikrų profesionalų kanalus. 

📸 Kelionių laidos

Įvairios kelionių laidos, transliuojamos internetu ar per televizorių, taip pat gali suteikti daugybę naujos informacijos apie tai, ką verta aplankyti ir pamatyti būtent tuo laikotarpiu, kuomet ketinate vykti į kelionę. Vienose kelionių laidose galite rasti daugiau informacijos apie įvairias lankytinas gamtos vietas, kitose apie kultūrines lankytinas vietas - viskas pagal tai, ko tikitės ir ką norite pamatyti. 

📸 Keliautojų podcastai

Derėtų nepamiršti ir apie podcastus, kurie gali būti ne tik matomi (pvz. Youtube platformoje), bet ir klausomi. Galite rasti kelionių podcastų Spotify platformoje - dažnais atvejais vyksta įvairios diskusijos, kurių metu galite sužinoti apie tam tikras lankytinas vietas ir apie įvairias kitų keliautojų patirtis, kurios dažnu atveju gali būti naudingos.

📸 Kelionių blogai

Įvairūs kelionių blogai taip pat – nepamainomas informacinis šaltinis ieškant geriausių lankytinų vietų ir objektų, taip pat dažnai juose būna pateikiama nuosekli informacija apie tai, kaip nusigauti iki reikiamos vietos, kokiu metu geriausia lankytis, kiek kainuoja įėjimas, ko tikėtis ir t.t. Kelionių bloguose taip pat galima rasti ir informaciją apie įvairias taisykles: pavyzdžiui, kad objektas dirba tik tam tikru laiku. 

Pamatykite gražiausias pasaulio vietas su AirGuru!

Keliauti dar niekada nebuvo taip paprasta ir lengva! Aplankykite nuostabiausius pasaulio kampelius ir išvyskite gražiausius vaizdus. O kilus klausimams, susisiekite:

☎️ Telefonu: +370 (700) 22 820

📧  El. paštu: pagalba@airguru.lt

Norite matyti daugiau naujienų ir kelionių patarimų? Sekite mus FACEBOOK INSTAGRAM! ir TIKTOK kanaluose